Żanna Fiodorenko-Dumas

Żanna Fiodorenko-Dumas

specjalistka fizjoterapii & terapeutka manualna

Czytaj więcej...

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego kierunek Fizjoterapia, aktualnie pracownik akademicki Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu wydziału Nauk o Zdrowiu.

W praktyce od 19 lat, na swoim koncie mam ukończone kursy z zakresu terapii manualnej, McKenzie, technik powięziowych, czy punktów spustowych.

W stosunku do ludzi jestem empatyczna i życzliwa, lubię pracę z drugim człowiekiem, a możliwość pomocy innym jest dla mnie niezwykle ważna.

Marta Majewska-Pulsakowska

Marta Majewska-Pulsakowska

fizjoterapeutka

Czytaj więcej...

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku Fizjoterapia oraz nauczycielka akademicka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu od 2008 roku.

W pracy z pacjentem łączę fizjoterapię oddechową z technikami relaksacji, jogi oraz autoterapii.

Podczas treningu relaksacyjnego w Just Flow będziemy pracować nad uważnością, efektywnym oddechem, obniżeniem napięcia mięśniowego i wyeliminowaniem najbardziej uciążliwych objawów wywoływanych przez towarzyszący nam w życiu codziennym stres.

Niecierpliwie czekam na nasze spotkanie…

Małgorzata Terlecka-Urbanik

Małgorzata Terlecka-Urbanik

Pilates & Trening ogólnorozwojowy

Czytaj więcej...
Patrycja Nizioł

Patrycja Nizioł

fizjoterapeutka; terapeutka proginekologiczna, masażystka; masaż KOBIDO

Czytaj więcej...

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku Fizjoterapia. Uważam, że zdrowie to najcenniejsza rzecz jaką posiadamy, dlatego możemy o nie zadbać uprawiając sport, zdrowo się odżywiając, czy odwiedzając gabinet masażu.

Moim celem jest nieustanne zgłębianie wiedzy i tajników masażu oraz terapii. aby móc skutecznie pomóc pacjentom w odzyskaniu sprawności fizycznej. Prywatnie jestem miłośniczką królików oraz pasjonatką fotografii i wszelkiej aktywności fizycznej (głównie rolki, pływanie, od niedawna bieganie).
Ukończone kursy:
– masaż Kobido

Paweł Ubycha

Paweł Ubycha

trening funkcjonalny dla dorosłych; trening korygujący postawy u dzieci

Czytaj więcej...

Swoją wiedzę fizjoterapeutyczną oraz trenerską zdobywał na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. W każdy czwartek prowadzi zajęcia grupowe „CORE”, a na indywidualnych treningach pracuję z osobami po zabiegach ortopedycznych, dodatkowo wykonuję masaże lecznicze oraz sportowe.
„Do każdego pacjenta staram się podchodzić indywidualnie, ponieważ uważam że tylko takie podejście daję najlepsze efekty w terapii.”
Od wielu lat jestem związany ze sportem, zarówno jako zawodnik jak i terapeuta. W wolnym czasie lubię poszerzać swoją wiedzę z zakresu anatomii oraz fizjologii człowieka, aby być coraz to lepszym terapeutą.

Aleksandra Podlasek

Aleksandra Podlasek

fizjoterapeutka & masażystka

Czytaj więcej...

Swoją przygodę z zawodem rozpoczęłam na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach, zdobywając tytuł magistra fizjoterapii.

Dodatkowo jestem dyplomowaną masażystką. Od najmłodszych lat pasjonuje mnie człowiek, jego budowa, fizjologia oraz funkcjonowanie.

Doświadczenie zdobywam nie tylko poprzez pracę z pacjentem, ale również przez udział w licznych kursach, szkoleniach, czy webinarach. Moim priorytetem jest indywidualne podejście do każdego pacjenta.

Natalia Kiełbik

Natalia Kiełbik

fizjoterapeutka; nauczycielka PILATESU, jogi

Czytaj więcej...

Absolwentka Akademii Wychowania Wizycznego we Wrocławiu. Obecnie jest fizjoterapeutką oraz trenerką pilates. Pracuje z osobami po zabiegach chirurgicznych z dziedziny medycyny estetycznej oraz wykonuje masaże lecznicze, relaksacyjne czy sportowe. „Na zajęciach grupowych staram się szerzyć zamiłowanie do ruchu i świadomość tego jak wiele zależy od stanu naszego ciała. U mnie każdy może liczyć na indywidualne podejście do poziomu treningu bo liczy się przede wszystkim jakoś wykonanego ruchu. Sama od dziecka jestem związana ze sportem. Przez 14 lat trenowałam taniec który jest moją wielką pasją, uwielbiam piesze górskie wycieczki czy jazdę na nartach :)”.

W Just Flow Natalia prowadzi zajęcia: Trening Mobility, Pilates, Stretch & Move oraz Taniec Latino.

Maria Dyduch

Maria Dyduch

Hatha Joga, Joga Iyengara

Czytaj więcej...

Maria praktykuje jogę od ponad 10 lat metodą Iyengara. „Przez praktykę jogi poznaję swoje ciało i jego potrzeby i to samo pokazuję na prowadzonych przeze mnie zajęciach.” Ukończyła kurs nauczycielski u Romana Grzeszykowskiego, jednego z najlepszych nauczycieli w Polsce. Uczestniczy również w licznych warsztatach w kraju i za granicą. Jest studentką fizjoterapii i czerpie wiedzę na temat funkcjonalności ludzkiego organizmu od doświadczonych nauczycieli. Maria prowadzi u nas zajęcia: Joga Vinyasa, Wygięcia (grupa ogólna), Poranna Hatha Joga oraz Yin Joga.

Agnieszka Niedźwiedź

Agnieszka Niedźwiedź

Ashtanga Joga; Joga na kole; Joga od podstaw

Czytaj więcej...

Agnieszka

Joga towarzyszy mi w życiu już od wielu lat. Pośród rozmaitych jej typów to właśnie Ashtanga podbiła moje serce. Pokochałam ją od pierwszych zajęć. Ta dynamika, medytacja w ruchu i oddech to właśnie potrzebowało moje ciało i umysł. Teraz każdy poranek rozpoczynam na macie na której dostaję zastrzyku energii na resztę dnia.

Uwielbia pracę z ludźmi. Na zajęciach które prowadzę staram się aby praktykujący w sposób swobodny mogli połączyć ruch i oddech by osiągnąć równowagę w umyśle i ciele. Chcę aby każdy czuł się zaopiekowany i bezpieczny dlatego sumiennie szkole się na kursach. Ukończyłam min. kurs RYT200 u Barbary Lipskiej-Larsen i Ewy Wudzińskiej

Uważam, że moją misją jest szerzenie miłości do praktykowania jogi w szczególności tak bliskiej mi Ashtangi o której krążą mity, że nie jest dla wszystkich. To mit! 🙂 obalam go!

Spotkasz mnie nie tylko na macie, ponieważ zawodowo jestem związana również z architekturą wnętrz w której spełniam swoje wizje artystyczne.
Zakochana jestem też w różnego rodzaju instrumentach: etnicznych, szamańskich i relaksacyjnych.

Interesuje się medycyną i filozofią wschodu. Wegetarianka z wyboru.

Monika Ćma

Monika Ćma

Hatha Yoga

Czytaj więcej...

Monika

Jestem absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu, arteterapeutą, nauczycielem jogi oraz od 10 lat działam na amatorskiej scenie teatralnej.
W swoich praktykach dążę do spotkania świadomości ciała, teatru fizycznego, tańca, ruchu organicznego, jogi czy świadomego oddechu, a ostatnio muzyki i jej głęboko terapeutycznej mocy. W praktyce jogi istotą jest dla mnie słuchania ciała z uwagą i szacunkiem, aby rozpoznać subtelną granicę, kiedy dany ruch nam po prostu nie służy. Konieczna jest również akceptacja swoich ograniczeń, co jest wspaniałą lekcją, która przydaje się nie tylko na macie, bo przecież moc jogi nie ogranicza się tylko do opanowania perfekcyjnie asan.
Zapraszam na czułą hatha jogę, którą będę miała przyjemność prowadzić w szkole Just Flow. Wsłuchamy się ciało w czujności ze swoim rytmem poruszamy się w zgodzie z filozofią asan. Nie zabraknie sesji oddechowej i relaksu w akompaniamencie dzwoneczka koshi, misy tybetańskiej i sansuli. 

 

„Bądź zmianą, którą pragniesz widzieć w świecie”

Mahatma Gandhi

Skontaktuj się z nami

e-mail: kontakt@just-flow.pl
telefon: 798-798-950

Just Flow Sp. z o.o.
ul. Krakowska 141-155
50-428 Wrocław

Nr Konta bankowego

ING 65 1050 1575 1000 0090 3273 9261

Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej KRS nr 972712
NIP: 8992926057
REGON 522084458
Kapitał Zakładowy 60 000 PLN

Sprawdź jak do nas dojechać

Kontakt

Just Flow Sp. z o.o.,
ul. Krakowska 141-155
50-428 Wrocław

tel. 798 798 950

Social media