30.05-2.06.2024

Warsztaty joga dla kręgosłupa
Warsztaty joga dla kręgosłupa
Warsztaty joga dla kręgosłupa

6-9.06.2024

Warsztaty joga dla kręgosłupa
Warsztaty joga dla kręgosłupa

8-10.03.2024

BRAK WOLNYCH MIEJSC!

Warsztaty joga dla kręgosłupa
Warsztaty joga dla kręgosłupa

25.04-05.05.2024

Pełny program wyjazdu do Meksyku pobierzesz TUTAJ!

Wersja ENGLISH!

Warsztaty joga dla kręgosłupa
Warsztaty joga dla kręgosłupa
Zapraszamy!
Napisz do nas jeśli masz pytania:

11-14.01.2024

Warsztaty joga dla kręgosłupa
Warsztaty joga dla kręgosłupa
Zapraszamy!
Małgosia, Żanna i Marta

15.10.2023

Warsztaty joga dla kręgosłupa
Z ogromną radością, łzami wzruszenia i wielką ekscytacją mamy zaszczyt zaprosić Was na DZIEŃ OTWARTY w Just Flow Studio !!!
Data jest niezwykła ,nie tylko ze względu na towarzyszące nam w tym dniu wybory ale również dlatego, że równo rok temu pierwszy raz otworzyłyśmy dla Was nasze drzwi !!!! Dlatego Dzień Otwarty to także celebracja naszych pierwszych urodzin!!!
Jak na roczniaka przystało mocno stanęłyśmy na nogi i pragniemy dalej iść w Świat w Waszym towarzystwie!!! Zabierajcie rodzinę, przyjaciół, znajomych i wpadajcie na DZIEŃ pełen wrażeń, niespodzianek, prezentów, rabatów i przede wszystkim darmowych zajęć grupowych oraz wspaniałych zabiegów w naszych gabinetach!!
Przedstawiamy Wam szczegółowy harmonogram naszego wydarzenia i gorąco zapraszamy do zapisów
na zajęcia grupowe zapiszecie się tutaj: https://just-flow.pl/grafik/
na zabiegi w gabinetach zapiszecie się przez Booksy: https://booksy.com/…/160397_just-flow_masaz_13750_wroclaw

Harmonogram:

 • 9:00- 10:00 Trening SOS zdrowy kręgosłup Żanną
 • 10:30-11:30 Vinyasa Core z Miriam
 • 12:00- 13:00 PILATES z Gosią
 • 13:15-14:00 Automasaz twarzy – Face fitness z Patrycją
 • 15:00-17:00 TORT i celebracja!!!
 • 17:00-18:00 Joga z Agnieszką
WISIENKA NA TORCIE – WYJĄTKOWY KONCERT
koszt:30zł
wejściówki: https://just-flow.pl/cennik/
18:30 Koncert Relaksacyjny przy pianinie z Martą i Michałem
W gabinetach czekają na Was wspaniałe , 30 minutowe zabiegi w wyjątkowych urodzinowych cenach 50zł
Możecie skorzystać z:
 • Kawitacji
 • Masażu twarzy
 • Masażu na krześle antystresowym z suchym igłowaniem
 • Masażu częściowego olejkami Natur Planet lub świecą Biosensual z wyborem zapachu
 • Konsultacji z Fizjoterapeutami + krótki masaż leczniczy
 • Konsultacji trenerem testy, skrócony plan treningowy z kodem rabatowym
 • Pomiar składu ciała przez dietetyczka -bezpłatnie
Promocje tego dnia:
Wszystkie karnety -20% dla wszystkich klientów!!!!
Czekamy na Was z niecierpliwością!!!!!
Just Flow
15 października 9.00-20.00

02-05.11.2023

Warsztaty joga dla kręgosłupa
Gdy do Just Flow przyszła Wiktoria, która wraz z rodzicami współtworzy Chmarę Wróbli, nie zastanawiałyśmy się długo nad organizacją wyjazdu! Miejsce powstało niedawno, jest pięknie urządzone, posiada dużą salę do jogi, a sama Wiktoria uczy Aerial Jogi i pichci pyszne wege posiłki dla gości! Czy może być lepiej? 🥰
Zabieramy ze sobą Miriam, która poprowadzi aż 6 sesji Hatha Jogi oraz Martę, która przygotowała Trening Relaksacyjny i Automasaż. Wszystko w pięknym otoczeniu natury i w ciszy 🏞.
Program poniżej:

9.07

Warsztaty joga dla kręgosłupa

Już 9 lipca spotkamy się na warsztatach MEDYTACJI W RUCHU w Parku Wschodnim. Będziemy medytować na podstawie metody 5 rytmów. Jest to prosta, skuteczna i uzdrawiająca forma ruchu prowadząca do odkrycia swojego własnego, niepowtarzalnego tańca. 

Flowing– to kobieca, łagodna jakość, miękkie niekończące sie ruchy; to podążanie za stopami i szukanie kontaktu z ziemią, z korzeniami
Staccato – to męska, ognista energia; to wyrażanie siebie, jasne i zdecydowane ruchy; to stawianie granic, połączenie z rytmem serca;
Chaos – rytm odpuszczenia kontroli, poddania się, puszczenia tego, co niepotrzebne; to chaotyczne, nieprzewidywalne ruchy, fuzja żeńskiej i męskiej energii.
Liryka – to twój autentyczny ruch, taniec duszy. Jeśli pozwolisz na zrzucenie tego co obciążało cię do tej pory, poczujesz lekkość, wolność, swobodę. Pojawia się przestrzeń na coś nowego.
Stillnes – cicha pustka, powolne ruchy oddechu, połączenie z twoją wewnętrzną ciszą; to jedność ze wszystkim wokół.

O prowadzącej:

Natalia Kiełbik to Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Obecnie jest fizjoterapeutką oraz trenerką Pilates. „Na zajęciach grupowych staram się szerzyć zamiłowanie do ruchu i świadomość tego jak wiele zależy od stanu naszego ciała. U mnie każdy może liczyć na indywidualne podejście do poziomu treningu bo liczy się przede wszystkim jakość wykonanego ruchu. Sama od dziecka jestem związana ze sportem. Przez 14 lat trenowałam taniec który jest moją wielką pasją, uwielbiam piesze górskie wycieczki czy jazdę na nartach :)”. W Just Flow Natalia prowadzi zajęcia: Trening Mobility, Pilates, Stretch & Move oraz Taniec Latino.

Dla kogo? 

Ta praktyka jest dla każdego bez względu na wiek, kondycję fizyczną czy wcześniejsze doświadczenie. Nie uczymy się kroków, nie naśladujemy innych, nie porównujemy się, każdy podąża za swoim wewnętrznym głosem. 

Zapisy

Cena: 80 zł. Zapisz się tutaj 👉🏼  klik  👈🏼
wybierając karnet “Warsztaty: Medytacja w Ruchu w Parku Wschodnim”

Zapraszamy wszystkich do wspólnego tańca! 

25.06

Warsztaty joga dla kręgosłupa

Pierwsza edycja warsztatów cieszyła się tak dużym zainteresowaniem, że nie mogło obyć się bez kolejnej! ✨

Już 25 czerwca dowiesz się jak poprawić kondycję swojej skóry twarzy, jakie techniki automasażu Kobido, jogi twarzy oraz pracy z Gua Sha pomogą Ci w zachowaniu młodego wyglądu i wzmocnieniu mięśni twarzy. 🌿  

Bonusem w tej edycji jest dłuższy czas trwania warsztatów (2,5 h) oraz technika masażu z użyciem GUA SHA! ⚡️

Warsztaty poprowadzi doświadczona fizjoterapeutka Patrycja Nizioł, która ukończyła kurs Kobido Up i na codzień wykonuje tę usługę w Just Flow. Patrycja opowie o korzyściach wynikających z regularnego stosowania technik masażu Kobido, Gua Sha oraz jogi twarzy. Dowiesz się jakie kosmetyki są najlepsze do stosowania przed i po masażu oraz jak dbać o swoją skórę twarzy na co dzień. Nauczysz się również prostych ćwiczeń jogi twarzy, które pomogą wzmocnić mięśnie i zniwelować zmarszczki.

Masaż Gua sha skupia się przede wszystkim na drenażu, czyli pobudzeniu krążenia krwi i limfy, aby zredukować obrzęki i opuchliznę w okolicach twarzy, szyi i dekoltu. Dodatkowo, ta technika przynosi korzyści poprzez poprawę napięcia skóry, rozluźnienie mięśni twarzy oraz wygładzenie drobnych zmarszczek. 🌟

Dzięki regularnym ćwiczeniom jogi twarzy zauważysz znaczną poprawę kondycji swojej skóry. Zmarszczki zostaną wygładzone, a skóra będzie wzmocniona i ujędrniona, co pozwoli Ci wymodelować linię żuchwy i podbródka, a także unieść kąciki ust. Poprawisz również przepływ krwi do skóry, co przyczyni się do uzyskania promiennego wyglądu twarzy. Dodatkowo, ćwiczenia te pomogą Ci się zrelaksować i pozbyć skutków stresu. 🤸🏼‍♀️

✨ Program warsztatów:

– wprowadzenie teorii na temat masażu Kobido, masażu Gua Sha i jogi twarzy (40 min)
– oczyszczanie skóry
– rozgrzewka mięśni twarzy
– nauka technik masażu Kobido dla poszczególnych partii twarzy
– nauka technik masażu z użyciem Gua Sha
– ćwiczenia jogi twarzy
– Kinesiotaping
– pytania i odpowiedzi

✨ Podczas części teoretycznej prowadząca poruszy takie pojęcia jak:

Czym jest masaż Kobido?
Czym jest masaż Gua Sha i jak możesz wprowadzić go do codziennej rutyny?
Anatomia mięśni twarzy i szyi
Proces starzenia się skóry
Porady pielęgnacyjne

O prowadzącej

Patrycja Nizioł to absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku Fizjoterapia. “Uważam, że zdrowie to najcenniejsza rzecz jaką posiadamy, dlatego możemy o nie zadbać uprawiając sport, zdrowo się odżywiając, czy odwiedzając gabinet masażu. Moim celem jest nieustanne zagłębianie wiedzy i tajników masażu oraz terapii. aby móc skutecznie pomóc pacjentom w odzyskaniu sprawności fizycznej. ” Patrycja ukończyła z certyfikatem kurs Kobido Up.

✨ Zapisy

Zapewniamy materiały potrzebne do ćwiczeń oraz gifty zawierające kosmetyki i przyrządy niezbędne do wykonywanych technik automasażu. 

Czas trwania: 2,5h (16:00-18:30). Inwestycja: 199 zł w przedsprzedaży do 15.06. Cena od 15.06- 220zł. Zapisz się już dziś wybierając karnet „Warsztaty: Automasaż Kobido | Gua Sha | Joga Twarzy”): klik po zakup karnetu. 

24.06

Warsztaty joga dla kręgosłupa

Szkolenie: Drenaż limfatyczny w wybranych jednostkach chorobowych z elementami bandażowania i kinesiotapingu.

 

🔹 Dla kogo?
To szkolenie jest dedykowane fizjoterapeutom, studentom 4. i 5. roku fizjoterapii oraz osobom związanych z kierunkami medycznymi, masażystom i lekarzom.
 
Po ukończeniu szkolenia uczestnicy otrzymają zaświadczenie potwierdzające zdobytą wiedzę z zakresu drenażu limfatycznego w wybranych jednostkach chorobowych, wraz z elementami bandażowania i kinesiotapingu.
 
🔹 Jak wykorzystasz umiejętności kursu w pracy?
Podczas szkolenia nauczysz się, jak efektywnie stosować drenaż limfatyczny w przypadku obrzęków wynikających zarówno z problemów naczyniowych, jak i urazowych. Dodatkowo poznasz podstawowe techniki kinesiotapingu, które pozwolą utrwalić efekty twojej pracy. Zapoznasz się również z materiałami kompresyjnymi oraz sposobem ich dobierania, co ułatwi edukację pacjenta i profilaktykę przeciwobrzękową.
 
🔹 O prowadzącej:
Żanna Fiodorenko-Dumas jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego Wydziału Fizjoterapii. W 2006 roku uzyskała tytuł doktora nauk medycznych z zakresu rehabilitacji medycznej a w 2020 roku ukończyła specjalizacje z fizjoterapii stając się specjalistą w tej dziedzinie. Na co dzień jest nauczycielem akademickim na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu, kształcąc przyszłych adeptów fizjoterapii. Ciągłe dokształcanie się z zakresu fizjoterapii zaowocowało ukończeniem wielu kursów z tej dziedziny: Kurs terapii manualnej Kaltenborn/Evjenth (7 stopni), Kurs mechanicznego diagnozowania i leczenia zespołów bólowych kręgosłupa metodą McKenziego, Techniki Oddechowe, PNF (podstawowy) , Kurs Kompleksowej terapii przeciwobrzękowej, Kurs Terapia punktów spustowych , Kurs Kinesio Taping, Kurs Treningu Funkcjonalnego, Kurs suchego igłowania, Kurs technik powięziowych.. Od 13 lat związana z Oddziałem Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Transplantacyjnej. Ponadto prowadzi prywatną praktykę i jest organizatorką szkoleń i warsztatów.
 
🔹 Harmonogram szkolenia:
9:00-11:30
– Anatomia i fizjologia układu limfatycznego i krwionośnego
– Patofizjologia układu limfatycznego
– Etiologia, rodzaje, patofizjologia obrzęków
11:30-13:00
– Podstawowe chwyty wykorzystywane w manualnym drenażu limfatycznym (Stojące koło, chwyt obrotowy, chwyt czerpiący, chwyt pompujący)
– Opracowanie drenażowe poszczególnych segmentów ciała, w tym opracowanie kątów żylnych i zbiornika chłonnego
13:00-13:45
Przerwa na lunch
13:45-18:00
– Kontynuacja opracowania drenażowego poszczególnych segmentów ciała z uwzględnieniem opracowania kątów żylnych i zbiornika mleczu
– Podstawowe techniki bandażowania kompresyjnego kończyn górnych i dolnych
– Wybrane techniki kinesiotapingu stosowane w obrzękach
– Edukacja dotycząca gotowych wyrobów kompresyjnych
 
🔹 Szkolenie teoretyczne obejmuje:
– Anatomię i fizjologię układu limfatycznego i krwionośnego
– Patofizjologię układu limfatycznego
– Etiologię, rodzaje i patofizjologię obrzęków
– Diagnostykę obrzęków limfatycznych
– Wskazania i przeciwwskazania do manualnego drenażu limfatycznego
 
🔹 Szkolenie praktyczne obejmuje:
– Podstawowe chwyty wykorzystywane w manualnym drenażu limfatycznym (Stojące koło, chwyt obrotowy, chwyt czerpiący, chwyt pompujący)
– Opracowanie drenażowe poszczególnych segmentów ciała z uwzględnieniem opracowania kątów żylnych i zbiornika mleczu
– Postępowanie terapeutyczne w przypadku patologii kończyn górnych i dolnych
– Podstawowe techniki bandażowania kompresyjnego kończyn górnych i dolnych
– Wybrane techniki kinesiotapingu stosowane w obrzękach
– Edukację dotyczącą gotowych wyrobów kompresyjnych
 
🔹 Zapisy:
Maksymalna liczba uczestników: 14 osób. Cena: 650 zł. Wpłaty prosimy dokonywać na konto, zapisy przez e-mail. W tytule przelewu prosimy podać imię, nazwisko uczestnika oraz termin szkolenia.

8-11.06

Warsztaty joga dla kręgosłupa

Suprise 🫶🏻 Organizujemy spontaniczny wyjazd jogowy w długi weekend 8-11 czerwca! 🧘🏼‍♀️

Gdy do Just Flow przyszła Wiktoria, która wraz z rodzicami współtworzy Chmarę Wróbli, nie zastanawiałyśmy się długo nad organizacją wyjazdu! Miejsce powstało niedawno, jest pięknie urządzone, posiada dużą salę do jogi, a sama Wiktoria uczy Aerial Jogi i pichci pyszne wege posiłki dla gości! Czy może być lepiej? 🥰
Zabieramy ze sobą Miriam, która poprowadzi aż 6 sesji Hatha Jogi oraz Martę, która przygotowała Trening Relaksacyjny i Automasaż. Wszystko w pięknym otoczeniu natury i w ciszy 🏞.
  
JOGOWY RESET W DOLINIE BARYCZY
🧘🏼‍♀️ Hatha Joga z Miriam
🕊️ Aerial Joga z Wiktorią
💫 Trening relaksacyjny i Automasaż z Martą
🌱 Posiłki wegetariańskie domowej roboty
🏞️ Malownicze otoczenie
 
🧘🏼‍♀️ ZAJĘCIA
2x Aerial Joga z Wiktorią
6x Hatha Joga z Miriam
1x Trening Relaksacyjny z Martą
1x Automasaż z Martą
 
🌱 JEDZENIE
Pyszne, wegetariańskie posiłki przygotowywane przez Wiktorię. Oprócz tego wspólne ognisko, pizza na kolację.
 
❇️ CENA
Cena do 31.05 to 1100 zł, po tym terminie 1300zł. W tę kwotę wchodzą:
6×1,5h Hatha Joga z Miriam – Wygięcia
2x 1h Aerial Joga z Wiktorią
1×1,15h Trening relaksacyjny z Martą
1x1h Automasaż
3 x nocleg
Wyżywienie Wegetariańskie:
3x Śniadanie
3x Obiad
3x Kolacje (Ognisko/Pizza)
 
Dojazd we własnym zakresie 🚘
🙏🏻 Mamy dla Was 15 miejsc.
Zapisy przez maila kontakt@just-flow.pl. 

20.05.2023

Warsztaty joga dla kręgosłupa

NOWOŚĆ! PUPPY YOGA W SOBOTY O 13:00 🐶

Wraz ze stowarzyszeniem Zwierzęca Nadzieja startujemy z praktyką jogi ze szczeniakami, które szukają domów! Pierwsze zajęcia odbędą się 20 maja i będą miały charakter pilotażowy oraz promocyjną cenę 60 zł☺.

Podczas nich będziemy uczyć się wzajemnie budowania bezpiecznych warunków i relacji dla ludzi i zwierząt podczas wspólnej praktyki. Rozpoczniemy od dwóch suczek – Mięty i Szałwi, które zostały znalezione w lesie. Obie dziewczyny mają trzy siostry, które szczęśliwie odnalazły domy i zostały adoptowane. Wszystkie ćwiczące z nami pieski są przeznaczone do adopcji. Warunki adopcji znajdziecie na Facebooku Stowarzyszenia „Zwierzęca Nadzieja”.

Korzyści płynące z pracy z psem

Praca z psem podczas zajęć jogi może przynieść wiele korzyści, takich jak zmniejszenie lęku i stresu, zmniejszenie odczuwania bólu, zmniejszenie uczucia strachu lub zmartwień, zwiększenie poczucia wsparcia społecznego oraz dostarczanie motywacji, stymulacji i skupienia.

 

O Zwierzęcej Nadziei

Stowarzyszenie powstało z potrzeby pomagania bezdomnym zwierzętom w znalezieniu domów stałych oraz zapobieganiu ich bezdomności. „Do naszych domów tymczasowych trafiają psy i koty wyrzucone w lesie lub polu, błąkające się po wioskach, niechciane i porzucane przez człowieka. Od momentu powstania nieustannie otrzymujemy błagalne prośby o pomoc i w ramach naszych skromnych możliwości, staramy się reagować”.

Część dochodu z każdych zajęć zostanie przeznaczona na wsparcie Stowarzyszenia Zwierzęca Nadzieja w opiece nad zwierzętami. W studio prowadzona będzie również zbiórka karmy, podkładów i kocy dla psich przyjaciół. Dodatkowo, dostępna będzie puszka, do której można wrzucić pieniądze w celu wsparcia działalności Stowarzyszenia. Przypominamy, że Stowarzyszenie w całości utrzymywane jest z darowizn.

Zapisy

Zapisy na zajęcia jak zwykle przez kupno karnetu WodGuru (https://wod.guru/athlete-registration-form/justflow) wybierając karnet JOGA ZE SZCZENIAKAMI 13:00 20.05. 🐶

Dołącz do nas na niezwykłych zajęciach jogi ze szczeniakami! Spędzaj czas w towarzystwie cudownych czworonogów, czerp radość i korzyści zdrowotne, a jednocześnie wspomóż Stowarzyszenie Zwierzęca Nadzieja w ich misji opieki nad zwierzętami. Zapraszamy serdecznie!

27.05.2023

Warsztaty joga dla kręgosłupa

Siła kobiecości- świadome odżywianie i wzmacniająca joga z Michaliną

Czy wiesz, że z pomocą jogi możesz przynieść sobie ulgę podczas menstruacji, menopauzy oraz wpłynąć pozytywnie na kobiecy układ hormonalny? 27 maja Michalina pokaże Ci pozycje, dzięki którym sama się o tym przekonasz. 🥰

TEORIA | WYKŁAD:

Michalina poza nauczaniem jogi jest wykwalifikowaną dietetyczką. Warsztaty rozpoczną się od równie ważnego tematu, czyli diety 🍽 Odpowiemy obszernie na pytanie: „Czy istnieje odżywianie skierowane na potrzeby kobiet ?” oraz dostarczymy wiele wskazówek na temat składników diety, które powinny być uwzględnione w diecie, aby zapewnić odpowiednią kondycję organizmu i wzmocnić układ hormonalny.

PRAKTYKA | JOGA:

Po wykładzie odbędzie się praktyka jogi skierowana na potrzeby kobiet. Specjalna uwaga zostanie poświęcona jodze dla kobiet w okresie menopauzy i w czasie menstruacji, gdy często potrzebne jest szczególne wsparcie i uwaga.

Ostatnia godzina warsztatów będzie poświęcona tematowi wzmacniania mięśni kobiecych. W tym czasie uczestniczki będą miały okazję zapoznać się z techniką Vinyasy wspierająca kobiecy układ hormonalny.

Warsztaty są doskonałą okazją dla kobiet, aby poznać tajniki jogi i zdrowego odżywiania skierowanego na ich potrzeby, a także spotkać się z innymi kobietami, które podobnie jak one pragną zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie. W trakcie wykładu oraz praktyki jogi prowadząca odpowie na wszelkie pytania wywodzące się z indywidualnych potrzeb.

PLAN | GODZINY:

16:00-16:45 Wykład z dietetyczką pt. „Czy istnieje odżywianie skierowane na potrzeby kobiet?”, wskazówki, porady.

16:45-17:00 Przerwa na herbatę 🙂

17:00-18:00 Praktyka jogi skierowana na potrzeby kobiet (w okresie menopauzy i w czasie menstruacji).

18:00-19:00 Wzmacniająca joga Vinyasa wspierająca kobiecy układ hormonalny

ZAPISY | CENA:

Aby zapisać się na warsztaty wejdź na stronę (wod.guru/kup-karnet/justflow) i wybierz karnet „Warsztaty 27.05 Siła kobiecości”. Cena wejściówki to 120zł za 1h wykładu i 2h praktyki jogi (16:00-19:00).

21.05.2023

Warsztaty joga dla kręgosłupa

Przygotuj się na niezapomniane doświadczenie! Już 21 maja zapraszamy na wyjątkowe warsztaty z ekspertem od Nordic Walkingu – Aleksandrem Wilanowskim. To będzie 3-godzinna dawka wiedzy o praktycznych technikach Nordic Walking, poprzedzona krótkim wprowadzeniem teoretycznym. Nie przegap okazji na podniesienie swoich umiejętności i ciesz się zdrowym stylem życia w pięknym otoczeniu. Zarezerwuj swoje miejsce już dziś!

Początek teoretyczny w studio na ul. Krakowskiej we Wrocławiu, później ruszamy do Parku Wschodniego wdrożyć nabytą wiedzę w życie 🙂

Czym jest nordic walking?

Nordic walking to forma aktywności fizycznej, która polega na specjalnej technice marszu. Technika ta wymaga zaangażowania jak największej liczby mięśni poprzez intensywne wymachy ramion, wydłużone kroki i poprawne wykorzystanie kijów. Dzięki temu, nordic walking ma wiele korzyści dla zdrowia, w tym pomaga w odchudzaniu, zapobiega chorobom i wspiera proces rekonwalescencji dzięki swojemu odciążającemu wpływowi na stawy.

Nordic Walking może być praktykowany na różnych poziomach zaawansowania i z różnymi celami, m.in. dla sportu, rekreacji, poprawy kondycji czy poprawy sylwetki. Można określić go jako sport towarzyski, przyjemnie uprawia się go parach lub grupach. Oprócz tego pomaga poprawić nastrój i wydzielanie endorfin, co pomaga zmniejszyć stres i lęk.

Podczas nordic walkingu aktywowanych jest aż 90% mięśni, a ilość spalanych kalorii zależy od poziomu zaangażowania i może wynosić od 400 do 800 kcal na godzinę. Wreszcie, dzięki temu, że odciąża stawy kończyn dolnych i kręgosłupa, nordic walking jest także rekomendowany dla osób z problemami z układem ruchu.

O prowadzącym:

Nazywam się Aleksander Wilanowski. Z wykształcenia jestem fizjoterapeutą. Jednak już wiele lat temu pracę przy stole do masażu zamieniłem na promowanie zdrowia przez nordic walking. Nordic walkingu, który sprawia, że aktywność fizyczna staje się przyjemnością, a nie przymusem.

Takich jak ja zwykło się określać mianem „instruktor”, ale nordic walking to coś więcej niż tylko poprawna technika, treningi i ćwiczenia. To ludzie. To śmiech. To rozmowy. To natura i zmieniające się pory roku. To mgła o świcie i słońce o zachodzie. To rytm, zdrowie i dobre samopoczucie. To styl życia.

Kiedyś na jednym z warsztatów powiedziałem, że nordic walkerzy to osoby, które kochają ludzi. I nie miałem na myśli tylko tego, że są otwarci, towarzyscy, a grupy treningowe są czasem jak druga rodzina. Myślę, że kochać ludzi, to znaczy też kochać siebie. Dbać o swoje dobre samopoczucie, kondycję fizyczną i psychiczną, dzięki którym można się dzielić uśmiechem i dobrą energią z innymi.

Sprzęt:

Kije na czas treningu będą zapewnione. 

Zabierz ze soba:

– buty i strój sportowy – na sobie 🙂

– butelkę z wodą

– baton energetyczny do kieszeni

Uczestnicy otrzymają kod rabatowy na ewentualny zakup kijków w NordicSklep.pl

Zapisy:

Zapisy przez WodGuru (link) wybierając karnet „Warsztaty: Nordic Walking z Aleksandrem Wilanowskim). PRZEDSPRZEDAŻ karnetów w cenie 120 zł trwa do 15 maja! Cena po 15.05 to 150 zł. Do zobaczenia!

05.2023

Warsztaty joga dla kręgosłupa

W maju nie tylko długi weekend będzie pełen wrażeń! Zobaczcie jakie warsztaty zaplanowałyśmy na nadchodzący miesiąc 😍 

🌿 13.05 Mostek z Miriam
Warsztaty, które pomogą Ci opanować jedną z najbardziej wymagających pozycji w praktyce jogi, czyli MOSTEK (Urdhva Dhanurasana). To nie tylko fizyczne wyzwanie, ale również wyjątkowa okazja do zatroszczenia się o swoje ciało, umysł i emocje. Warsztaty nastawione ściśle na praktykę. Prowadząca: Miriam.
🌿 20.05 Automasaż Kobido z Jogą Twarzy z Patrycją
Warsztaty z naszą fizjoterapeutką Patrycją Nizioł: dla osób, które chcą poznać techniki masażu Kobido i nauczyć się jak zachować młody wygląd skóry oraz wzmocnić mięśnie twarzy automasażem!
🌿 21.05 Nordic Walking z Aleksandrem Wilanowskim
Wyjątkowe warsztaty nordic walking z ekspertem Aleksandrem Wilanowskim. Spotkanie nastawione na praktykę z krótkim wprowadzeniem teoretycznym. Początek w studio, później ruszamy do Parku Wschodniego 🙂 Na miejscu będzie możliwość wypożyczenia lub zakupienia sprzętu. Przedsprzedaż w cenie 120 zł do 15.05, cena po 15.05- 150 zł.
🌿 27.05 Siła kobiecości- świadome odżywianie i wzmacniająca joga z Michaliną

Na warsztatach duża dawka wiedzy oraz praktyki. Zaczniemy od wykładu z dietetyczką „Czy istnieje odżywianie skierowane na potrzeby kobiet?”. Następnie przejdziemy do praktyki jogi skierowanej na potrzeby kobiet takie jak menopauza czy menstruacja. Na koniec wzmacniająca sesja Vinyasy z pozycjami wspierającymi kobiecy układ hormonalny!

Zapisy przez WodGuru wybierając karnet na konkretne warsztaty: wod.guru/athlete-registration-form/justflow 👈🏼

13.05.2023

Warsztaty joga dla kręgosłupa
🤸🏼‍♂️ Już 13 maja zapraszamy na warsztaty, które pomogą Ci opanować jedną z najbardziej wymagających pozycji w praktyce jogi, czyli MOSTEK (Urdhva Dhanurasana). 🤸🏼‍♂️ To nie tylko fizycznewyzwanie, ale również wyjątkowa okazja do zatroszczenia się o swoje ciało, umysł i emocje. Warsztaty nastawione ściśle na praktykę. Prowadząca: Miriam.
🌞 Przebieg warsztatów
Podczas warsztatów skupimy się na przygotowaniu Twojego ciała do wykonania pozycji mostka. Poprzez różnorodne techniki rozciągania, wzmocnienia i stabilizacji, otworzymy Twoje ciało, przygotowując je na tę intensywną pozycję. Będziemy pracować nad wzmocnieniem mięśni rdzenia, nóg i ramion, co pozwoli Ci na stabilne utrzymanie mostka. Czas trwania: 3 h z 10-minutową przerwą na herbatę 🙂
🌞 Korzyści
Otwarcie ciała poprzez pozycję mostka ma wiele korzyści. Poprawi elastyczność kręgosłupa, wzmocni mięśnie brzucha, pośladków i nóg, oraz poprawi postawę. Mostek ma pozycja ma również pozytywny wpływ na emocje i myśli. Pomaga w redukcji stresu, poprawia nastrój i pozwala na wzmocnienie pewności siebie.
🌞 Zapisy
Do zapisów zapraszamy wszystkie osoby, mające co najmniej 6-miesięczne doświadczenie w praktyce jogi. Zapewniamy wszystkie potrzebne pomoce jogowe, maty oraz wodę 🙂
Cena: 160 zł/os. Czas trwania: 3h.
Zapisy: wod.guru/athlete-registration-form/justflow (wybierz karnet “Warsztaty: Mostek z Miriam”). Warsztaty odbywają się w kameralnej grupie (minimalna liczba uczestników to 5 osób). 

20.05.2023

Warsztaty joga dla kręgosłupa

Zapamiętajcie datę 20 maja 👀 Spotkamy się wtedy na warsztatach, jakich jeszcze u nas nie było! AUTOMASAŻ KOBIDO z elementami JOGI TWARZY ✨

Na warsztatach dowiesz się jak poprawić kondycję swojej skóry twarzy, jakie są techniki masażu Kobido oraz jakie ćwiczenia jogi twarzy pomogą Ci w zachowaniu młodego wyglądu i wzmocnieniu mięśni twarzy.  🌿

Warsztaty poprowadzi doświadczona fizjoterapeutka Patrycja Nizioł, która ukończyła kurs Kobido Up i na codzień wykonuje tę usługę w Just Flow. Patrycja opowie o korzyściach wynikających z regularnego stosowania technik masażu Kobido oraz jogi twarzy. Dowiesz się jakie kosmetyki są najlepsze do stosowania przed i po masażu oraz jak dbać o swoją skórę twarzy na co dzień. Nauczysz się również prostych ćwiczeń jogi twarzy, które pomogą wzmocnić mięśnie i zniwelować zmarszczki.

Dzięki regularnym ćwiczeniom jogi twarzy zauważysz znaczną poprawę kondycji swojej skóry. Zmarszczki zostaną wygładzone, a skóra będzie wzmocniona i ujędrniona, co pozwoli Ci wymodelować linię żuchwy i podbródka, a także unieść kąciki ust. Poprawisz również przepływ krwi do skóry, co przyczyni się do uzyskania promiennego wyglądu twarzy. Dodatkowo, ćwiczenia te pomogą Ci się zrelaksować i pozbyć skutków stresu.

Program warsztatów:

 • wprowadzenie teorii na temat masażu Kobido i jogi twarzy (30 min)
 • oczyszczanie skóry
 • rozgrzewka mięśni twarzy
 • nauka technik masażu Kobido dla poszczególnych partii twarzy
 • ćwiczenia jogi twarzy
 • Kinesiotaping 
 • pytania i odpowiedzi

Podczas części teoretycznej prowadząca poruszy takie pojęcia jak:

 • Czym jest masaż Kobido?
 • Anatomia mięśni twarzy i szyi 
 • Proces starzenia się skóry
 • Porady pielęgnacyjne

O prowadzącej

Patrycja Nizioł to absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku Fizjoterapia. “Uważam, że zdrowie to najcenniejsza rzecz jaką posiadamy, dlatego możemy o nie zadbać uprawiając sport, zdrowo się odżywiając, czy odwiedzając gabinet masażu. Moim celem jest nieustanne zagłębianie wiedzy i tajników masażu oraz terapii. aby móc skutecznie pomóc pacjentom w odzyskaniu sprawności fizycznej. ” Patrycja ukończyła z certyfikatem kurs Kobido Up.

Zapisy

Zapewniamy materiały potrzebne do ćwiczeń oraz kosmetyki do pielęgnacji skóry twarzy. Z tego powodu zapisy zamykamy tydzień przed wydarzeniem! Czas trwania: 2h (16:00-18:00). Inwestycja: 140 zł.  Zapisz się już dziś wybierając karnet „Warsztaty: Automasaż Kobido i Joga Twarzy”): https://wod.guru/athlete-registration-form/justflow 

23.04.2023

Warsztaty joga dla kręgosłupa
🌀 JOGA FLOW. Kreatywne sekwencje. Praca nad jakością ruchu. 🌀
Jeśli chcesz wyjść poza utarte ścieżki klasycznej jogi, dodać do swojej praktyki więcej jakości, płynności i zrozumienia poszczególnych pozycji. Zauważyć nie tylko asany, ale też drogę do nich – czyli właśnie świadomy ruch. Ten warsztat jest dla Ciebie. ✋🏼
Nasze ciała lubią się ruszać, asana – czyli pozycja jogi to wchodzenie w bezruch. Na tym warsztacie zajmiemy się tym co dzieje się pomiędzy pozycjami – czyli jakościowym ruchem i płynnym przechodzeniem z pozycji do pozycji.
2,5 godziny praktycznej wiedzy z zakresu jogi oraz innych technik ruchowych, które zwiększają świadomość ciała.
Na warsztacie otrzymasz wskazówki jak poprawić jakość swojego ruchu i sprawić, aby ruch był bardziej miękki i płynny.
Nauczysz się jak czerpać z jogi więcej na zajęciach grupowych oraz jak stworzyć własną sekwencję dopasowaną do aktualnych potrzeb ciała. 🧘🏼‍♀️
🌀 Przykładowe inspiracje do tworzenia sekwencji, które omówimy:
– sekwencje tematyczne: np., joga na rozruch, joga przed snem, joga jako rozgrzewka przed innym wysiłkiem lub jako regeneracja po, pomysły na krótki rozruch w trakcie pracy siedzącej i inne.
– sekwencje peak pose – dążenie do konkretnej pozycji,
– sekwencje zgodne z taśmami anatomicznymi,
– sekwencje z wzrastającą pozycją wyjściową,
– sekwencje z zamknięciem koła,
– budowa stawów i wykorzystanie ich pełnych zakresów,
– skalowanie bez używania pomocy do jogi.
🌀 Praca nad jakością ruchu bazująca na następujących zagadnieniach takich jak:
– szczegół ma znaczenie,
– ruch jakościowy = ruch dokładny i świadomy,
– wiem co robię – tu i teraz,
– obserwacja i wczucie się w ruch,
– równowaga i punkt drishti,
– koordynacja,
– świadome napinanie i rozluźnianie.
Warsztat przeznaczony dla wszystkich, którzy chcą poprawić jakość swojego ruchu. Chcą nauczyć ruszać się dla siebie i po swojemu. Dla osób które chcą spróbować zbudować własne sekwencje dopasowane do aktualnych potrzeb. Również dla instruktorów i nauczycieli jogi i innych form ruchowych, którzy chcą pogłębić swój warsztat. 🌿
🌀 O prowadzącej:
Martyna Siwek – mgr fizjoterapii, nauczycielka jogi od 2016 roku, na co dzień prowadzi grupy we Wrocławiu oraz organizuje liczne wyjazdy, eventy i warsztaty związane z jogą. Poza jogą inspirują ją takie formy ruchu jak animal flow, kalistenika, elementy tańca współczesnego i akrobatyki.
🌀Zapisy
W linku: wod.guru/athlete-registration-form/justfloww wybierając karnet „Warsztaty Joga Flow z Martyną Siwek” lub stacjonarnie w recepcji. Liczba miejsc ograniczona (max. 15 osób). Czas: 2,5 h , inwestycja: 120 zł. 

15.04.2023

Warsztaty joga dla kręgosłupa

15 kwietnia w Just Flow Studio odbędzie się energetyzujący koncert Asajah Light Vibrations.
Podróż w głąb siebie w orientalnej, ambientowej stylistyce. Muzyka instrumentalna i śpiewana zwykle w formie mantr. 🌜

O wykonawcy:

Asajah to polski kompozytor, gitarzysta, wokalista i producent muzyczny z zasięgiem na cały świat. Twórca muzyki harmonizującej i wysoko-wibracyjnej, idealnej do medytacji, chilloutu, relaksu, wyciszenia. Jego muzyka ma na celu pomóc w dotarciu do własnego wnętrza. Słuchając jej możesz zrelaksować się, wyciszyć i aktywować fale alfa, theta. Utwory są skomponowane tak, aby rozkodować się, poszerzyć się i dotrzeć do wewnętrznego dziecka.

Asajah ze sceną związany jest od 25 lat. Swoją twórczością zabiera słuchacza w podróż w głąb siebie. Koncertowo występuje solo z gitarą grając i śpiewając muzykę świata o orientalno chilloutowej stylistyce z elementami mantr.

Muzyczna forma relaksu i wsłuchanie się w siebie. Jesteś w Tu i Teraz, wyrabiasz pozytywne nawyki. Sesje dobrze sprawdzają się przed wszelkiego rodzaju przedsięwzięciami. Czy to duchowa podróż, czy koncentracja na sukcesy w sektorze biznesu.

Wyrównaj energię Yin Yang i odkryj siebie na nowo.
Mantra przewodnia Jai Jai Ram Sita Ram

Bilety: 
Występ trwa 60 min. Bilety są w cenie 120 zł. Sprzedaż biletów przez WodGuru wybierając karnet „Asajah Koncert” wod.guru/athlete-registration-form/justflow

Zapraszamy w spirytualną podróż -muzyczny masaż harmonizujący 7 czakr otwierający na energię radości, miłości, szczęścia i obfitości.

04.2023

Warsztaty joga dla kręgosłupa

Wraz z rozpoczęciem wiosny i nadchodzącymi wakacjami, wiele z nas marzy już o letnim wypoczynku. Jednak przed tym, warto zadbać o kondycję naszej skóry i ciała. 🌞 W tym miesiącu przygotowałyśmy dla Was pakiety, które z pewnością Wam w tym pomogą! 

W kwietniu mamy przyjemność zaprezentować Wam nasze pakiety promocyjne, które skupiają się na masażach liftingujących i ujędrniających. Nasze masażystki to specjalistki w dziedzinie pielęgnacji ciała, które pomogą Wam osiągnąć wymarzony wygląd przed letnim wypoczynkiem.

Pakiet I: 3 Masaże liftingujące z maską algową

To masaż twarzy, szyi, dekoltu, ramion i karku na olejkach kobido, który poprawia jędrność, sprężystość i elastyczność skóry. Stymuluje krążenie krwi i limfy oraz wygładzanie zmarszczek pod oczami, w okolicy czoła, bruzd przynosowych i wargowych. Działa profilaktycznie, powstrzymuje procesy starzenia, a kojąca maska algowa dodaje cerze zdrowy wygląd i młodzieńczy blask. Zalecamy raz w tygodniu. Promocyjna cena: 350 zł 390 zł. 

Pakiet II: 5 zabiegów ujędrniających w systemie body wrapping

Masaż z wykorzystaniem bańki chińskiej na wybranej części ciała i „body wrapping” z użyciem koncentratu cynamonowo-kofeinowego. Aktywne składniki wpływają antycelulitowo i wyszczuplająco, poprawiając jednocześnie kondycję skóry. L-karnityna, składnik aktywny, przyspiesza metabolizm tłuszczu, a nadmiar tkanki tłuszczowej pod skórą zostaje zredukowany. Po nałożeniu produktu, wybrana część ciała jest owijana folią i pozostawiana na 15-30 minut. Zaleca się stosowanie raz w tygodniu. Promocyjna cena: 500 zł 600zł. 

Pakiet III: -20 % na terapię manualną przy zakupie karnetu OPEN 3 miesiące

-20 % na usługę terapii manualnej przy zakupie karnetu OPEN 3 miesiące na zajęcia grupowe. Karnet open jest świetnym wyborem dla osób, które chodzą na nasze zajęcia częściej niż 2 razy w tygodniu. Przy cenie 599 zł/3 msc, trzeci miesiąc wychodzi gratis!

Zakup pakietu

Aby zakupić pakiet, skontaktuj się z nami SMS 798-798-950 lub mailowo kontakt@just-flow.pl. Pakiety na masaże są w formie fizycznego voucheru imiennego, który można wykorzystać do końca roku. Zniżka -20% na usługi gabinetowe jest naliczana po pokazaniu zakupu karnetu OPEN 3 msc w bieżącym miesiącu. 

Zapraszamy do rezerwacji wizyt przez booksy i skorzystania z naszych specjalnych ofert. W końcu, nie ma nic piękniejszego niż pewność siebie i świadomość, że nasze ciało jest w najlepszej kondycji. ✨

16.04.2023

15:00-17:30

Warsztaty joga dla kręgosłupa

Wiemy jak uciążliwy może być powracający ból kręgosłupa. Już 16 kwietnia podczas warsztatów Zdrowy Kręgosłup: Odcinek Lędźwiowy dr n. med. Żanna Fioderenko-Dumas oraz dr Marta Majewska-Pulsakowska podzielą się z Tobą swoją wiedzą na temat teorii i praktyki prowadzącej do zdrowego kręgosłupa!

🌾 Dla kogo?

Tym razem skupimy się na odcinku lędźwiowym, który jest jedną z najczęściej obciążonych cześci kręgosłupa. Powodów może być wiele: długotrwałe siedzenie w nieodpowiedniej pozycji, brak aktywności fizycznej, noszenie ciężkich przedmiotów czy nieprawidłowe techniki podnoszenia ciężarów. Jeśli odczuwasz napięcie lub ból w tej okolicy, nasze najbliższe warsztaty są właśnie dla Ciebie.

🌾 O prowadzących

🔸 dr n. med. Żanna Fioderenko-Dumas – specjalistka w dziedzinie fizjoterapii z wieloletnim stażem pracy. Nauczycielka akademicka na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu
🔸dr Marta Majewska-Pulsakowska – fizjoterapeutka, specjalistka z zakresu pulmonologii i technik relaksacji. Nauczycielka akademicka na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu

🌾 Kiedy?

Warsztaty odbędą się w dniu 16/04 o godzinie 15:00 i potrwają około 2,5 hJeśli chcesz zadbać o zdrowie swojego kręgosłupa, koniecznie dołącz do nas! Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy do wcześniejszej rejestracji.

🌾 Zapisy

Na zajęcia weź wygodny strój. Zapewniamy potrzebny sprzęt oraz pyszną herbatę. 😇 Cena warsztatów to 120 zł za 2,5 h praktyki. Płatność przelewem lub w recepcji jest gwarancją zapisu. Aby się zapisać, napisz do nas:

– Messenger @Just Flow Studio
– SMS: 798-798-950
– Mail: kontakt@just-flow.pl

Zapraszamy serdecznie!

31.02.2023

19:00

Warsztaty joga dla kręgosłupa

🌿 W ostatni dzień marca spotkamy się na wieczorze z jogą Kundalini, której tematem przewodnim będzie wzmocnienie aury i podniesienie własnych wibracji na wiosnę. 🌿

Często właśnie wiosna jest tym momentem, kiedy chcemy zacząć od nowa. Mamy postanowienia oraz plany. Natomiast do ich realizacji potrzebujemy wytrwałości, odporności oraz energii. 🌞

Praktyka jogi Kundalini może właśnie wzmocnić nas w zmianach w naszym życiu. Oczywiście nie mamy pełnego wpływu na to co się wydarza, ale mamy wpływ na naszą aurę i wibracje oraz jak my reagujemy i kierujemy swoim życiem. Silna aura wspiera nas przed niekorzystnymi bodźcami zewnętrznymi, które są źródłem stresu, dolegliwości fizycznych i psychicznych. Nasze wysokie wibracje pozwalają nam przyciągać to co dla nas najlepsze oraz pracować z  gniewem, irytacją, stresem czy lękiem. Joga Kundalini oferuje praktyki i medytacje, które wzmacniają aurę a także wpływają na podniesienie wibracji, co wpływa na nas samych i nasze otoczenie.

🌾 Czym jest joga Kundalini?

Joga Kundalini to rodzaj jogi w równy sposób skupiony na potrzebach ciała, umysłu i duszy. Dzięki połączeniu ruchu, oddechu, mudr (gesty rąk), mantr, medytacji oraz relaksacji masz możliwość poczuć swoje ciało, emocje.

Poprzez praktykę harmonizujesz swoje ośrodki energetyczne w ciele, wpływasz równoważąco na układ hormonalny i nerwowy, co prowadzi do uzyskania równowagi fizycznej i emocjonalnej.

Aby uczestniczyć w zajęciach jogi Kundalini, nie musisz mieć elastycznego i wysportowanego ciała. Pozycje w jodze Kundalini mogą praktykować także osoby zupełnie początkujące oraz te o słabszej kondycji fizycznej. Zatem serdecznie zapraszamy wszystkich 🙂

🌾 Prowadzący

Darek Sobiecki – nauczyciel Just Flow, certyfikowany przez Yoga Alliance nauczyciel Jogi Kundalini (tradycyjny przekaz) oraz Hatha Jogi. Ukończył certyfikowany przez 3HO kurs jogi Kundalini – Nauczyciel Ery Wodnika (I stopnia). Aktualnie jest w trakcie kursu II stopnia. Prowadzi kanał na YouTube „Darek Sobiecki – oko na kundalini” oraz bloga www.okonakundalini.pl gdzie dzieli się wiedzą na temat jogi Kundalini. 

🌾 Zapisy

Na zajęcia weź wygodny strój. Zapewniamy maty, potrzebny sprzęt oraz pyszną herbatę. 😇
Cena warsztatów to 130 zł za 2,5 h praktyki. Płatność przelewem lub w recepcji jest gwarancją zapisu. Aby się zapisać, napisz do nas:

– Messenger @Just Flow Studio
– SMS: 798-798-950
– Mail: kontakt@just-flow.pl

Zapraszamy serdecznie!

29.03-26.04

19.15

Warsztaty joga dla kręgosłupa

Rozpoczynamy nabór na kurs JOGI OD PODSTAW prowadzony przez Miriam! 🧘🏼‍♀️

Kurs obejmuje 5 spotkań po 1,5 h. Zaczynamy 29.03, zajęcia będą odbywać się w każdą środę o godz. 19.15.

Dla kogo?
Kurs przeznaczony jest zarówno dla osób, które dopiero rozpoczynają praktykę, jak i dla osób, które chciałyby ugruntować się w podstawach Jogi prowadzonej Metodą B.K.S. Iyengara.

Czego Cię nauczymy?
Podczas pięciu spotkań których uczestnicy zapoznają się z najważniejszymi pozycjami z konkretnych grup asan, takich jak stojące, siady, skłony, skręty i wygięcia w tył. Dużą uwagę poświęcimy pozycjom stojącym, które pomagają rozwijać świadomość ciała, budować poprawną postawę oraz zrozumieć i wykonywać konkretne akcje ciała w innych grupach asan. Nauczymy Cię także korzystać ze świadomego oddechu w praktyce asan. W kursie skupiamy się na poprawnych ustawieniach ciała w płaszczyznach czołowej i strzałkowej, wydłużaniu tyłu ciała, otwieraniu przedniej strony ciała, klatki piersiowej, mobilizowaniu odcinka piersiowego oraz wzmocnieniu ramion i barków.

O prowadzącej:
Maria praktykuje jogę od ponad 10 lat metodą Iyengara. „Przez praktykę jogi poznaję swoje ciało i jego potrzeby i to samo pokazuję na prowadzonych przeze mnie zajęciach.” Ukończyła kurs nauczycielski u Romana Grzeszykowskiego, jednego z najlepszych nauczycieli w Polsce. Uczestniczy również w licznych warsztatach w kraju i za granicą. Jest studentką fizjoterapii i czerpie wiedzę na temat funkcjonalności ludzkiego organizmu od doświadczonych nauczycieli. Maria prowadzi u nas zajęcia: Joga Vinyasa, Wygięcia (grupa ogólna), Poranna Hatha Joga oraz Yin Joga.

Zapisy:
Obowiązuje osobny karnet, który można kupić przez WodGuru (Kurs Jogi od Podstaw od 29/03). Cena: 200 zł. Do utworzenia grupy potrzebne jest minimum 5 osób. Obecność na zajęciach obowiązkowa. Termin zajęć w każdą środę od 29/03 do 26/04 o godzinie 19.15 jest niezmienny. Do zobaczenia! 

26.03.2023

16:00-18:00

Warsztaty joga dla kręgosłupa
🌿 JOGA OD PODSTAW. Technika + oddech. 🌿
Warsztaty skierowane do osób, które nigdy nie próbowały jogi lub czują, że pomimo doświadczenia brak im odpowiedniej techniki i kontroli ruchu oraz progresu. Skupimy się na fizycznej części praktyki jogi – omówieniu podstawowych asan (pozycji), układaniu stawów zgodnie z ich anatomią i biomechaniką, przywróceniu prawidłowego wzorca oddechowego.
🌾 O prowadzącej:
Martyna Siwek ukończyła studia magisterskie na wydziale Fizjoterapii, ale została pełnoetatową nauczycielką jogi. Kurs instruktorski, akredytowany przez Yoga Alliance (RYT200) odbyła w Indiach w 2016 roku. Od tego czasu prowadzi zajęcia stacjonarnie oraz online.
Część teoretyczna będzie wpleciona w praktykę, tak aby każdy spróbował i otrzymał indywidualne korekty. W pierwszej połowie zajęć omówimy wspólnie podstawowe asany – rozkładając je na części. W drugiej części wykonamy całą sekwencję jogi (krótką medytację i ćwiczenia oddechowe – PRANAYAME, rozgrzewkę, część główną i relaksację – SAVASANE), wdrażając poznane techniki i korekty.
🌾 Przebieg warsztatów:
Wstęp:
– tłumaczenie podstawowych nazw z sanskrytu i idei fizycznego odłamu jogi,
– technika oddychania, prawidłowy wzorzec oddechowy (wstęp do PRANAYAMY),
– ułożenie ciała w podstawowych pozycjach,
– praca rąk i nadgarstków w podporach na rękach,
– praca nóg i pośladków w jodze,
– utrzymywanie prawidłowej postawy ciała w pozycjach,
– praca z pomocami do jogi.
Rozwinięcie:
– praca mięśni głębokich,
– świadomość ciała,
– pierwsze sekwencje – VINYASA,
– ugruntowanie i równowaga, punkt skupienia wzroku – DRISHTI.
Bezpieczeństwo i progres:
– SKALOWANIE – jak dostosować tempo i poziom do swoich umiejętności,
– równowaga między wzmacnianiem, a uelastycznianiem mięśni,
– funkcjonalność jogi, zamiast nadmiernego rozciągania mięśni,
– balans pomiędzy pobudzeniem, a relaksacją układu nerwowego.
Q & A – czas na pytania i odpowiedzi.
🌾 Na zajęcia weź wygodny strój, kartkę i coś do pisania.
Warsztaty są odpowiednie również dla instruktorów jogi i innych form ruchowych jako uzupełnienie wiedzy i metodyki nauczania.
🌾 Zapisy SMS na nr tel 798-798-950, w wiadomości prywatnej lub w recepcji. Gwarancją zapisu jest zapłata. Płatność przelewem lub stacjonarnie w recepcji. Liczba miejsc ograniczona (max. 15 osób). Czas: 2 h , inwestycja: 100 zł.

25.03.2023

9:00-20:00

Warsztaty joga dla kręgosłupa

🌿 Zapraszamy na dzień otwarty w Just Flow Studio! 🌿

To wyjątkowa okazja, aby doświadczyć różnych metod relaksacji, masażu i poznać nas bliżej. Program tego dnia zawiera bezpłatne zajęcia grupowe prowadzone przez naszych najlepszych joginów oraz fizjoterapeutów, którzy pomogą Ci znaleźć wewnętrzny spokój i równowagę.

🌬️ W planach nie mogło zabraknąć oczywiście treningu relaksacyjnego, który pozwoli Ci na wyciszenie i zrelaksowanie się. Będzie to doskonała okazja, aby nauczyć się technik oddechowych, które pomogą złagodzić napięcie i stres. Wstępem będzie wykład pt. „Czy wiesz jak zjada Cię stres?” prowadzony przez nauczycielkę akademicką z Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu- Martę Majewską-Pulsakowską.

💆‍♀️ Poza tym, specjalnie na tę okazję przygotowałyśmy masaże antystresowe, które pozwolą Ci poczuć się odprężonym i zrelaksowanym. W ofercie 20-minutowy masaż antystresowy (30 zł) oraz rozszerzona, 30-minutowa wersja z dodatkową usługą suchego igłowania (50 zł) wykonywana przez specjalistkę fizjoterapii Żannę Fiodorenko-Dumas oraz fizjoterapeutkę i dyplomowaną masażystkę Aleksandrę Podlasek.

Harmonogram:
9.00-10.00 Hatha Joga z Miriam
10.30-11.45 Joga Vinyasa z Michaliną
12.00-13.00 SOS dla kręgosłupa z Żanną
16.00-17.00 Stretch&Move z Natalią
17.15 – 18.15 Joga Ashtanga z Piotrkiem
18.30-20.00 Czy wiesz jak zjada Cię stres? Wykład + Trening Relaksacyjny z Martą
Masaże antystresowe:
13:00-19:00 Masaże wykonują: Żanna, Patrycja i Ola
Zapisy na masaże przez Booksy
Wydarzenie specjalne:
20.30 Koncert Gongów Magong (sprzedaż biletów wkrótce)

Zapraszamy serdecznie!

12.03.2023

16:00-18:30

Warsztaty joga dla kręgosłupa

Już w niedzielę 12 marca kolejne warsztaty jogi w Just Flow Studio! 🧘🏼‍♀️ Tym razem pod lupę weźmiemy ZDROWIE KRĘGOSŁUPA W PRAKTYCE JOGI. Jeśli ciężko wygospodarować Ci czas na zajęcia Jogi dla Kręgosłupa w ciągu tygodnia, to doskonała okazja, żeby uzyskać dużą dawkę wiedzy, która może posłużyć jako świetna baza do praktykowania w domu. ✋🏼

Prowadząca:

Ania Bereś, czyli ekspertka od Jogi dla Kręgosłupa. Ania praktykuję jogę wg metody Iyengara od 2011 roku. Uczestniczy corocznie w polskich konwencjach jogi i warsztatach z najbardziej świadomymi nauczycielami. Ukończyła studia podyplomowe Joga Klasyczna na Uniwersytecie Wrocławskim. W Just Flow licznie odwiedzacie ją na zajęciach właśnie Jogi dla Kręgosłupa oraz Hatha Jogi. Przeczytajcie poniżej, co Ania przygotowała dla Was na niedzielę.

Przebieg warsztatów:

Podczas warsztatów na początku skupimy się na przygotowaniu do pranajamy – czyli techniki obserwacji oddechu. Po krótkiej przerwie na herbatę- praktyka sekwencji asan, które wzmacniają i rozluźniają odcinek lędźwiowy kręgosłupa. Na zakończenie warsztatów przewidziany jest czas na pytania i odpowiedzi, a także niespodzianka w postaci zadania domowego – mini zestawu asan, który można praktykować w domu.

Dla kogo?

Warsztaty są przeznaczone dla osób w każdym poziomie zaawansowania, jednak wymagane są minimum 2 miesięcy praktyki. Serdecznie zapraszamy zarówno osoby, które chcą pogłębić swoją praktykę jogi, jak i te, które prowadzą siedzący tryb życia i potrzebują wsparcia w dbaniu o zdrowie swojego kręgosłupa. Warsztat jest także idealny dla tych, którzy nie mają możliwości uczestniczenia w regularnych zajęciach jogi i chcą poświęcić więcej czasu na swój rozwój.

Szczegóły zapisów:

Inwestycja w warsztaty wynosi 100 zł. Płatność przelewem lub w recepcji jest gwarancją zapisu.
Aby się zapisać, napisz do nas:
– Messenger @Just Flow Studio
– SMS: 798-798-950
– Mail: kontakt@just-flow.pl

Zapraszamy serdecznie!

25.02.2023

16:00-19:00

Warsztaty skupiające się na p
TEMAT PRZEWODNI 25.02.2022:
Profilaktyka dolegliwości bólowych kręgosłupa lędźwiowego.
Warsztat składa się z krótkiej części teoretycznej ok. 30min i części praktycznej ok. 2,5 godz.
Szczegółowe zagadnienia warsztatu:
– Zarys anatomiczny i biomechanika odcinka lędźwiowego
– Przeciążenia kręgosłupa lędźwiowego związane z pracą w pozycji siedzącej
– Propozycja ćwiczeń na stanowisku pracy
– Propozycja ćwiczeń w domu
– Rolowanie odcinka piersiowo-lędźwiowego
– Pozycje odciążające odcinek lędźwiowo-krzyżowy
– Stretching odcinka lędźwiowego kręgosłupa
– Progresywna relaksacja Jacobsona
Inwestycja w zdrowie: 120 zł – pojedynczy warsztat
Przy zapisie na cały cykl trzech warsztatów obowiązuje cena promocyjna.
Warsztat poprowadzą:
🔸 dr n. med. Żanna Fioderenko-Dumas – specjalista w dziedzinie fizjoterapii z wieloletnim stażem pracy. Nauczycielka akademicka na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu
🔸dr Marta Majewska-Pulsakowska fizjoterapeutka, specjalistka z zakresu pulmonologii i technik relaksacji. Nauczycielka akademicka na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu
Tematyka kolejnego warsztatu to profilaktyka zespołu niespokojnych nóg. Termin podamy już wkrótce 🙂
ZAPRASZAMY!

19.02.2023

16:00-18:30

Warsztaty mięśnie głębokie w praktyce jogi

Czy da się wzmocnić mięśnie głębokie praktyką jogi? Jak najbardziej! Już w niedzielę 19 lutego Michalina Dalecka, którą możecie kojarzyć z naszych zajęć Funky Flow Vinyasa, poprowadzi dla Was 2,5 godzinne warsztaty składające się z dwóch części. 🌿

I CZĘŚĆ: TEORIA ✍🏻
Skupimy się na określeniu czym są mięśnie głębokie oraz poznamy ćwiczenia funkcjonalne, które pomogą wzmocnić obszar brzucha oraz wszystkie mięśnie core. 👀

II CZĘŚĆ: PRAKTYKA 🤸🏼‍♀️
W drugiej części przejdziemy do praktyki Jogi Vinyasa, podczas której rozgrzejemy mięśnie i pobawimy się naszą koordynacją ruchową.🦩Na koniec czeka nas sesja rozciągania z elementami jogi regeneracyjnej!

Na miejscu znajduje się cały potrzebny sprzęt. Doświadczenie nie jest wymagane, prowadząca dostosowuje poziom zaawansowania indywidualnie. 😇

Zajęcia szczególnie pomocne dla osób borykających się z bólami dolnego odcinka lędźwiowego, nietrzymaniem moczu oraz walczących z oporną tkanką tłuszczową.

PROWADZĄCA:
Michalina Dalecka jest certyfikowaną nauczycielką jogi Iyngara, Yin jogi, Vinyasa jogi.
„Od 5 lat zajmuje się jogą, natomiast od wczesnych lat szkolnych sport był moją pasją. Uwielbiam łączyć różne dziedziny sportu i aktywności takich jak: taniec, muzyka, balet, fitness oraz aktywności na świeżym powietrzu. W mojej praktyce nie ma czasu na nudę. Inspiruje się wieloma nurtami sztuki i życia przez co nieustannie się rozwijam. Na zajęciach skupiamy się na ciele, duszy i umyśle, które są istnym CUDEM życia. Przyjdź do mnie, a przekonasz się, że joga ma wiele definicji i każdy ma swoją własną i unikalną.”

Zapisy SMS na nr tel 798-798-950, w wiadomości prywatnej lub w recepcji. Gwarancją zapisu jest zapłata. Płatność przelewem lub stacjonarnie w recepcji. Liczba miejsc ograniczona. Max. 15 osób. Czas trwania: 2,5h. Inwestycja: 80

14.02.2023

Lekcja tańca latino z Natalią Kiełbik

W Walentynki zapraszamy na wyjątkowe warsztaty taneczne LATINO NIGHT, podczas których nauczycie się podstawowych kroków i uzupełnicie swoją wiedzę o nowe, ekscytujące układy. Nasza doświadczona instruktorka Natalia Kiełbik pokaże wam, jak tańczyć aby czuć się swobodnie na parkiecie oraz nabrać pewności siebie!

Oprócz nauki tańca, będziecie mieli okazję dobrej zabawy i integracji z innymi uczestnikami. Warsztaty są dostępne dla osób w każdym wieku i poziomie zaawansowania, więc nie martwcie się, jeśli jesteście początkujący – nasz instruktorka dostosuje tempo do waszych potrzeb.

Kilka słów od Natalii: 
„Nazywam się Natalia, z wykształcenia jestem fizjoterapeutką, ale w moim życiu od zawsze towarzyszy mi taniec. Przez 14 lat trenowałam taniec towarzyski, a obecnie praktykuję high heels oraz taniec intuicyjny, w którym szukam wolności w ruchu. Zapraszam na zajęcia latino night, gdzie na chwilę przeniesiemy się do odległej Ameryki Łacińskiej, aby nauczyć się podstawowych kroków gorącej salsy czy zmysłowej bachaty. Będzie to świetna okazja do rozwinięcia swoich umiejętności tanecznych, zwiększenia pewności siebie na parkiecie przy okazji spalenia dodatkowych kalorii.”

Nie zwlekajcie i zarezerwujcie swoje miejsce już teraz. Zapisy przez WodGuru, stacjonarnie na recepcji lub przez nr telefonu 798 798 950. Wejście z karnetu lub dla nowych klientów płatne 40 zł.

02.2023

LUTY POD ZNAKIEM SELF-LOVE

Luty miesiącem miłości w Just Flow! ❤️

Przez nadchodzący czas chcemy szczególnie zachęcić Was do ukochania samych siebie i zadbania o dobre samopoczucie. Z tej okazji przygotowałyśmy dla Was kilka propozycji, które u nas sprawdzają się idealnie, gdy potrzebujemy poświęcić sobie trochę więcej uwagi i przyjemności. 🌿

💫 Po pierwsze: przez cały miesiąc możecie skorzystać z RABATU -15% NA WYBRANE MASAŻE (KOBIDO, KAMIENIAMI ORAZ ANTYCELLULITOWY BAŃKĄ CHIŃSKĄ). 💆🏼‍♀️ Jeśli zastanawiacie się, który masaż będzie najlepszym wyborem, zachęcamy do zapoznania się z zakładką OFERTA → GABINETY.

💫 Po drugie: cały walentynkowy tydzień (13.02- 18.02) obowiązuje oferta specjalna: MASAŻ DLA DWOJGA AROMATYCZNĄ ŚWIECĄ przy lampce bąbelków! 🥂 Idealna propozycja na relaks z ukochanym, ukochaną lub przyjaciółką! Cena masażu 270 zł obejmuje masaż naturalną świecą sojową o wybranym zapachu dla dwóch osób oraz poczęstunek winem musującym. Zapisy tylko przez nr telefonu 798 798 950 lub na recepcji.

💫 Po trzecie: 14 lutego przygotowałyśmy dla Was wyjątkowe wydarzenie LATINO NIGHT, podczas którego nasza fizjoterapeutka i tancerka Natalia Kiełbik nauczy Was podstaw tańca latino. W zajęciach można uczestniczyć zarówno solo, jak i w parach. Obowiązują zapisy przez WodGuru, stacjonarnie na recepcji lub przez nr telefonu 798 798 950. Wejście z karnetu lub dla nowych klientów płatne 40 zł. Duża dawka endorfin gwarantowana! 💃🏼

Pamiętajcie, że małe przyjemności to coś, o co warto dbać nie tylko od święta. Często najbardziej trafione są prezenty od siebie dla siebie. ❤️ 
Do zobaczenia w Just Flow!  

5.02.2023

15:00-18:00

Warsztaty Yin Yoga i wstęp do medytacji- II edycja.

WYDARZENIE NA FB

II EDYCJA: YIN YOGA + wstęp do medytacji.

Pierwsze spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem, dlatego wracamy z drugą edycją! Warsztaty składają się z dwóch części: 1,5 h część teoretyczna i 1,5 h część praktyczna.
Podczas części teoretycznej omówimy czym jest i jaki wpływ ma na nas medytacja. Wszystko na podstawie badań naukowych, mówione prostym językiem, tak aby jak najwięcej zapamiętać i wdrożyć w codziennym życiu.
Poruszymy takie zagadnienia jak prawidłowy oddech, czucie ciała, oraz omówimy odpowiednią pozycję do medytacji i postawę ciała. Popracujemy z obserwacją odczuć przez wszystkie zmysły kierując uwagę do tu i teraz.
Część praktyczna zacznie się od omówienia jak wykorzystywać pomoce jogowe. Następnie przejdziemy przez pełną sesję YIN YOGI – spokojnej praktyki, w której będziemy pracować nad rozciągnięciem włókien tkanki łącznej – szczególnie powięzi. Ponadto pojawią się techniki takie jak progresywna relaksacja mięśni.
Warsztat idealny w okresie wzmożonego napięcia i dużej ilości stresów. Jeśli cierpisz na bruksizm, napięciowe bóle kręgosłupa, czy problemy z zasypianiem i koncentracją. Warsztat dla każdego kto chce zadbać o poprawę swojego stanu psychicznego i fizycznego. Będzie to również ciekawy program dla instruktorów jogi, czy trenerów BODY & MIND.
Nie trzeba mieć wcześniejszego doświadczenia ani z jogą ani z medytacją.

Na miejscu znajduje się cały potrzebny sprzęt.
Zapisy SMS na nr tel 798-798-950, w wiadomości prywatnej lub w recepcji.
Liczba miejsc ograniczona. Max. 15 osób.
Czas: 2,5h – 3h
Cena: 120 zł (Gwarancją zapisu jest wpłata zaliczki w wysokości 60 zł. Płatność przelewem lub stacjonarnie w recepcji).

06.01.2023

16:00-18:30

halloween
Warsztat: YIN YOGA + wstęp do medytacji.
Warsztat złożony z 2 części: 1,15 h część teoretyczna i 1,15 h część praktyczna.
Podczas części teoretycznej omówimy czym jest i jaki wpływ ma na nas medytacja. Wszystko na podstawie badań naukowych, będzie umówione prostym językiem, tak aby jak najwięcej zapamiętać i wdrożyć w codziennym życiu.
Poruszymy takie zagadnienia jak prawidłowy oddech, czucie ciała, oraz umówimy odpowiednią pozycję do medytacji i postawę ciała. Popracujemy z obserwacją odczuć przez wszystkie zmysłu kierując uwagę do tu i teraz.
Część praktyczna zacznie się od omówienia jak wykorzystywać pomoce jogowe, takie jak bolstery, kostki, koce, woreczki na oczy.
Następnie przejdziemy przez pełną sesję YIN YOGI – spokojnej praktyki, w której będziemy pracować nad rozciągnięciem włókien tkanki łącznej – szczególnie powięzi.
Ponadto pojawią się techniki takie jak progresywna relaksacja mięśni, wstrząsanie, naprzemienne napinanie i rozluźnianie mięśni, uwalnianie napięć. Wszystko po to, aby nauczyć się samodzielnego zauważania napięć w ciele i w mięśniach twarzy oraz niwelowania ich. Na jodze, ale też w życiu codziennym.
Warsztat idealny w okresie wzmożonego napięcia i dużej ilości stresów. Przy bruksizmie, napięciowych bólach kręgosłupa czy problemach z zasypianiem i koncentracją.
Warsztat dla każdego kto chce zadbać o poprawę swojego stanu psychicznego i fizycznego. Dla osób szukających równowagi.
Będzie to również ciekawy program dla instruktorów jogi, czy trenerów BODY & MIND, jako poszerzenie swojego warsztatu.
Nie trzeba mieć wcześniejszego doświadczenia ani z jogą ani z medytacją.
Na miejscu znajduje się cały potrzebny sprzęt.
Przyda się wygodny dres i coś cieplejszego, można też zabrać notes, aby więcej zapamiętać.
Będzie też zadanie domowe. 🙂
PROWADZĄCA:
Martyna Siwek – mgr fizjoterapii i instruktorka jogi akredytowana przez YOGA ALLIANCE w 2016 roku. Odbyła szkolenie z technik reedukacji oddechowej u Sandry Osipiuk
Zapisy SMS na nr tel 798-798-950
Liczba miejsc ograniczona. Max. 13 osób
Czas: 2 godz. 30 min
Cena: 120 PLN

10.12.2022

9:00-19:00

halloween
Harmonogram zajęć grupowych:
9:00-10:15 Kundalini Joga – Darek Sobiecki
10:15 – 11:30 WARSZTAT Mięśnie Dna Miednicy – Wiktoria Miller Romańczyk
11:30-12:30 SOS dla kręgosłupa – Żanna Fiodorenko-Dumas
12:30- 14:00 Joga rozgrzewająca – Miriam
15:00-16:00 Trening Mobility – Artur Piątkowski
16:00-17:00 Relaksacje z elementami jogi dla dzieci w wieku 6-12 lat (Koszt: 32 zł)
Marta Majewska-Pulsakowska
17:00- 19:00 WARSZTAT plastyczny Świąteczne Wianki dla dzieci w wieku 6-12 lat (Koszt 80 zł)
Roksana All Kids
Jeśli jesteś zainteresowany jednymi zajęciami możesz kupić jednorazową wejściówkę (Koszt: 40 zł lub 32 zł dla studentów i seniorów)
W gabinetach szałowe masaże, dzięki którym poczujecie świąteczny klimat
– Piernikowy masaż klasyczny częściowy
– Masaż dla dzieci musem malinowym lub świecą czekoladową
– Bądź piękna nie tylko od święta, czyli odmładzający masaż twarzy szyi i dekoltu
NAJWIĘKSZY HIT!
Masaż świąteczny dla par lub rodzica z dzieckiem wspólnie w gabinecie tylko za 99 zł
Prosimy o zapisy na masaż telefonicznie 798-798-950

 

Spotkajmy się na macie!

26.11.2022

16:00-18:00

halloween
Serdecznie zapraszamy na warsztat „Jak bezpiecznie przygotować ciało do szpagatu?”
Warsztat skierowany jest zarówno do osób początkujących jak i zaawansowanych. Pojawią się na nim ćwiczenia z zakresu stretchingu, jogi oraz mobility. Podczas warsztatu przygotujemy ciało do aktywnej pracy nad szpagatem. Nie zabraknie również miękkiej Vinyasy oraz prowadzonej na koniec relaksacji.

Koszt: 80 zł

ZAPISY: SMS na numer 798798950 lub w recepcji Just Flow. Płatność na miejscu.
UWAGA – Jeśli potrzebujesz faktury, podaj tę informację przy zapisach.
Prowadząca

Spotkajmy się na macie!

11.11.2022

16:00-20:30

halloween

Nasza przestrzeń to nie tylko regularne zajęcia i działalność gabinetów fizjoterapeutycznych, ale również organizacja warsztatów!

Otworzymy ciała, uwolnimy napięcia, wyciszymy głowy, by z naładowaną baterią szykować się na nadejście zimy.

Przejdziemy przez sekwencję asan wspierających odporność organizmu oraz uwalniających od zamrożonych uczuć w ciele.
Pranajama, czyli techniki kierowania energią i oddechem, ukoi umysł i pozwoli puścić niewygodne myśli, które zaprzątają głowę.
Na koniec zaznamy dogłębnego relaksu na poziomie komórkowym, zażywając kąpieli w dźwiękach gongu, mis tybetańskich i innych instrumentów archaicznych.
PLAN WARSZTATU:
16.00 – Rejestracja uczestników
16.30 – 19.30 – Yin Yoga / Pranajama
19.30 – Przerwa herbaciana
20.00 – 21.00 – Koncert relaksacyjny
Koszt: 200 zł
ZAPISY: SMS na numer 533224502. Następnie wpłata zadatku bezzwrotnego w wysokości 100 zł na konto. Reszta 100 zł płatna na miejscu gotówką.
UWAGA – Jeśli potrzebujesz faktury, podaj tę informację przy zapisach.

Spotkajmy się na macie!

31.10.2022

09:00 – 21:00

halloween

 Nie masz pomysłu na Halloween? Przychodzimy z pomocą! ?

Tylko w tym dniu możecie umówić:

?masaż „na słodko” czekoladową świecą
??‍♀️masaż twarzy i dekoltu z maseczką nawilżającą
? masaż antycellulitowy bańką chińską
??masaż stóp

W gabinetach przyjmą Was fizjoterapeutki: Patrycja Nizioł, Aleksandra Podlasek oraz Żanna Fiodorenko-Dumas

ZAPISY: justflow.booksy.com

Dodatkowo z troską o naszych najmłodszych odbędzie się (po raz pierwszy!) TRENING RELAKSACJI DLA DZIECI w wieku 6-10 lat
Grupa 1 godz. 10:30 – 11:30
Grupa 2 godz. 11:30 – 12:30
Grupa 3 godz. 14:30 – 15:30

Prowadzące: Marta Majewska-Pulsakowska z córką Klarą

ZAPISY: https://just-flow.pl/grafik/

 

31 października to ostatni dzień w którym możecie kupić karnet z -50% zniżką!

24.10.2022

20:15 – 22:30

Zapraszamy Was na praktykę Jogi Kundalini, ceremonialne kakao oraz karty. Cały warsztat poprowadzi niezastąpiona Basia Borycka!

Zapisy telefonicznie 798-798-950, mailowo kontakt@just-flow.pl lub przez WodGuru
https://just-flow.pl/grafik/

WAŻNE! żeby wziąć udział w warsztacie trzeba wybrać karnet „Warsztat Kundalini Kakao”.
Inne karnety nie upoważniają do zapisu na te zajęcia.

Cena warsztatu: 70 ZŁ

Kiedy? 24.10.2022 godz. 20:15-22.30 (poniedziałek)

Gdzie? ul. Krakowska 141-155 Wrocław budynek A piętro 1
* aby warsztaty się odbyły wymagana jest obecność min. 5 osób

Dołączcie do wydarzenia, aby być na bieżąco -> https://fb.me/e/2Q9mlNDFs

15.10.2022

Zapraszamy na Drzwi Otwarte Just Flow!!

W naszej przestrzeni, zadbacie o swoje zdrowie fizyczne i psychiczne. Chcemy, aby każdy znalazł u nas chwilę relaksu oraz odpoczął od codziennych obowiązków i miejskiej dżungli. Aktywność fizyczna, techniki relaksacji, masaż i przyjazna atmosfera to nasz przepis na uniknięcie jesiennej chandry, dlatego też….

15.10.2022 wszystkie zajęcia oraz krótkie wykłady są dla Was BEZPŁATNE!

CO DLA WAS PRZYGOTOWAŁYŚMY?

 • Moc prezentów (każdy uczestnik otrzyma upominkowy pakiet na start)
 • Zajęcia grupowe prowadzone przez fizjoterapeutów/ki oraz joginów/ki
 • Konsultacje fizjoterapeutyczne oraz masaże(liczba miejsc ograniczona)
 • Wykłady dla Zdrowia

Rabaty na zakup karnetów oraz możliwość zakupienia vouchera prezentowego
Oczywiście dbamy o element zaskoczenia, więc nie odkryłyśmy wszystkich tajemnic tego dnia!

Nie może Cię z nami zabraknąć!

9.00 – OTWARCIE DRZWI

9.30 – 10.00 Wykład: Profilaktyka bólów kręgosłupa
Prowadząca: Żanna Fiodorenko-Dumas

10.00-10.45 SOS dla kręgosłupa
Prowadząca: Żanna Fiodorenko-Dumas

10.45-11.30 Trening CORE  
Prowadzący: Łukasz Bartkowski

11.45-12.30 Aktywni 50plus
Prowadząca: Oliwia Kus

12.30-14.00 Joga Kundalini
Prowadząca: Basia Borycka

14.00-15.00 Hatha Joga
Prowadząca: Martyna Siwek

15.30-16.30 Sivanada Joga
Prowadząca Anna Szczepańska

17.00-18.00 Funky Flow Vinjasa
Prowadząca: Michalina Dalecka

18.30- 19.00 Wykład: Czy wiesz jak zjada Cię stres?
Prowadząca: Marta Majewska-Pulsakowska

19.15-20.00 Trening relaksacji 
Prowadząca: Marta Majewska-Pulsakowska

Strefa Zdrowia – konsultacje fizjoterapeutyczne i masaż 
​​11.00-14.00 Aleksandra Podlasek masaż
11.30-12.30 Łukasz Bartkowski konsultacje fizjoterapeuty
15.00-18.00 Patrycja Nizioł masaż
15.00-18.00 Żanna Fiodorenko Dumas konsultacje fizjoterapeuty

Gdzie? ul. Krakowska 141-155 Wrocław budynek A, piętro I – przy Rakiecie
Kiedy? 15 października (sobota) – 9:00-20:00

WSTĘP BEZPŁATNY
* na zajęcia grupowe obowiązują zapisy przez WodGuru lub telefonicznie 798-798-950 
* na konsultacje u fizjoterapeuty oraz masaż  obowiązują wcześniejsze zapisy przez Booksy  lub telefonicznie 798-798-950

Skontaktuj się z nami

e-mail: kontakt@just-flow.pl
telefon: 798-798-950

Just Flow Sp. z o.o.
ul. Krakowska 141-155
50-428 Wrocław

Nr Konta bankowego

ING 65 1050 1575 1000 0090 3273 9261

Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej KRS nr 972712
NIP: 8992926057
REGON 522084458
Kapitał Zakładowy 60 000 PLN

Sprawdź jak do nas dojechać

Kontakt

Just Flow Sp. z o.o.,
ul. Krakowska 141-155
50-428 Wrocław

tel. 798 798 950

Social media