Witaj w Just Flow

– nowym studio na mapie Wrocławia w którym możesz zadbać o zdrowie fizyczne oraz odpocząć od intensywnego tempa życia.

„Bądź zmianą, którą pragniesz widzieć w świecie”

Mahatma Gandhi

Oferta

Just Flow to zintegrowany zespół osób stawiających sobie za cel profesjonalne podejście do każdego, kto czuje potrzebę ruchu oraz rozwoju ciała i umysłu. Tworzą go ludzie , dla których szeroko rozumiane zdrowie to podstawa działania. W Naszej wizji zawiera się utrzymanie pięknego ciała, przeciwdziałanie dolegliwościom bólowym, polepszenie jakości życia oraz poprawa nastroju.

Just Flow to holistyczne, indywidualne i profesjonalne podejście do każdego naszego klienta. Pragniemy stanowić nie tylko doraźną pomoc ale również pomóc Ci w budowaniu nowych, zdrowych nawyków i zmianie stylu życia.

Strefa ruchu
Strefa relaksu
Strefa zdrowia
Strefa dojrzała
Strefa kids

O nas

Znacie to uczucie , kiedy nieustannie zastanawiacie się… Jakby to było spełnić swoje marzenia… kiedy myśli nie dają Wam spokoju i co chwilę podsuwają kolejne sposoby, ścieżki i możliwości realizacji Waszych pragnień?

Pewnie nie raz zdarzyło Wam się również wypowiedzieć swoje marzenia na głos w gronie bliskich znajomych lub przyjaciół….

Z całą pewnością kiedyś, ktoś, gdzieś, słuchając Was powiedział, że czuje podobnie, że również chciałby tego samego co Ty, że ma już nawet swoją wizję i widzi to samo oczyma wyobraźni…

Może nawet była to więcej niż jedna osoba… 🙂

Takie doświadczenia mogą poczekać w Twojej głowie w zakładce: pomyśle o tym później lub… zakiełkować tak intensywnie, że nie dadzą Ci już spokoju. Będą wracać, zmieniać się w ciąg dziwnych przypadków, spotkań i zdarzeń, które po czasie uświadomią Wam, że… nie ma na co czekać , że oto właśnie nadszedł Twój czas . Wystarczy podjąć ryzyko, zostawić niepokoje, lęki, brak wiary w siebie i uświadomić sobie, że macie w sobie odwagę i determinację które sprawią, że Wasze marzenie zacznie zmieniać się w Waszą rzeczywistość…

To nasza historia, nasz punkt wyjścia do stworzenia własnej przestrzeni… Gosia, Marta i Żanna…Tworzymy trójkąt 🙂 Ponoć trójkąty się nie sprawdzają… mówią, że są trudne, wymagające i bolesne… a 3 kobiety… no dajcie już ludzie spokój… to już chyba lekka przesada 🙂

Razem stworzyłyśmy wizję, misję i biznes plan. Wsadziłyśmy nasze wyobrażenia marzenia i plany w tabelki w exelu, zamieniłyśmy na spotkania, negocjacje, wizyty w sklepach budowlanych , nadzory remontów (!) i kursy doszkalające. Realizujemy z pasją, radością, zaangażowaniem nasz plan. Mamy po drodze chwile smutku, frustracji i braku sił ale idziemy do przodu abyś mogła/mógł do nas dołączyć, zatrzymać się , odetchnąć, znaleźć balans, nabrać sił i ruszyć dalej…

Rozpocząć swoją małą zmianę stylu życia, która pozwoli Ci odnaleźć radość i satysfakcję pośród codziennych obowiązków i wyzwań…

Jesteśmy wdzięczne za to, że jesteś z nami

Marta, Gosia i Żanna

Ogień

Małgorzata

Konia z rzędem temu kto zdoła ją powstrzymać…  zniechęcić lub odwieść od jakiegokolwiek pomysłu. Pełna energii, żywiołowa, zawsze przygotowana i gotowa osiągnąć swój cel, tytan pracy. Ciepła i pomocna optymistka. Nasz mózg operacyjny i kobieta do zadań specjalnych. Pani Prezes 🙂 Uporządkowana i skrupulatna, dlatego zarządza, organizuje i negocjuje. Pilnuje całego świata umów, papierów i spina całość. Zafascynowana tematyką zdrowego stylu życiu, coachingu i jogi.

„Dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych, ani problemów, są wyzwania do pokonania i marzenia, które warto spełniać. Kocham podróże i nie zawaham się również w niejedną Was zabrać”

Ziemia

Żanna

Twardo stąpająca po ziemi, konkretna a przy tym niezwykle lojalna i dobra. Mistrzyni sprowadzania nas na ziemię :), strażniczka budżetu i mózg operacyjny strefy zdrowia. Zawsze gotowa do działania , wiecznie w biegu. Specjalistka fizjoterapii stawiająca na ciągły rozwój i samodoskonalenie. Nauczycielka akademicka łącząca teorię z praktyką, autorka podręczników i artykułów naukowych. Pasjonatka aktywności fizycznej i dobrej zabawy 🙂 Prywatnie kobieta od zadań specjalnych, z poczuciem humoru i wrodzoną empatią, mama dwójki chłopców.

„Dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych, ani problemów, są wyzwania do pokonania i marzenia, które warto spełniać. Kocham podróże i nie zawaham się również w niejedną Was zabrać”

Woda

Marta

Żywiołowa i wiecznie poszukująca swojej drogi 🙂 Wizjonerka z misją odnalezienia balansu w każdej dziedzinie życia. W życiu kieruje się intuicją. Jako wnikliwa obserwatorka rzeczywistości odpowiedzialna jest za kontakt z Wami oraz sprawy związane z marketingiem. Fizjoterapeutka, nauczycielka akademicka łącząca rehabilitację pulmonologiczną z elementami, jogi, medytacji oraz relaksacji. Marzy jej się stworzenie w przestrzeni Just Flow miejsca w którym znajdziemy czas aby się zatrzymać, wziąć oczyszczający oddech i przyjrzeć się sobie z boku… z czułością….

„Najcenniejszą wartością jest dla mnie kontakt z drugim człowiekiem. Uwielbiam pracować z seniorami i czerpać inspirację z ich doświadczenia i życiowej mądrości. Marzę o tym by zbudować zarówno w sobie, jak i w innych kobietach: odwagę, wiarę w siebie i poczucie własnej wartości.”

Powietrze

Zuza

Dziewczyna pełna energii i pasji do działania. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu na kierunku Fizjoterapia i Zdrowie Publiczne.

„Dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych, ani problemów, są wyzwania do pokonania i marzenia, które warto spełniać. Kocham podróże i nie zawaham się również w niejedną Was zabrać”

Cennik

Zajęcia grupowe (joga,zdrowy kręgosłup,medytacje,relaksacje)

10 zł

pierwsze wejście na zajęcia grupowe

35 zł

wejście jednorazowe

-20%

zniżka dla seniora/studenta

120 zł

karnet 4 wejścia*

160 zł

karnet 6 wejść*

190 zł

karnet 8 wejść*

250 zł

karnet OPEN*

* Karnet ważny przez 30 dni od daty zakupu.

Poszukujesz gabinetu do masażu, terapii manualnej, psychoterapii lub treningu funkcjonalnego? Gorąco zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

W zależności od Twoich potrzeb zapewniamy 2 gabinety oraz jedną salę do ćwiczeń grupowych wraz z niezbędnym wyposażeniem

W ramach wynajmu do dyspozycji oddajemy:

  • obsługę recepcji
  • pomieszczenie socjalne z aneksem kuchennym
  • duży bezpłatny parking
  • środki czystości i artykuły jednorazowe
  • promocję Twojej marki osobistej na naszych mediach społecznościowych
  • Gabinet mały (masaż, terapia manualna) ok 13 m2. Wyposażenie: stół do masażu, biurko wraz z krzesłami
  • Gabinet duży (terapia manualna, trening funkcjonalny, kameralne zajęcia jogi lub medytacji) ok.24 m2. Wyposażenie: stół do masażu, drabinka treningowa, maty do ćwiczeń , taśmy theraband, kostki, paski do jogi, bolstery, koce,krzesła, piłki, rolery
  • Duża sala dedykowana ćwiczeniom grupowym, warsztatom, szkoleniom, wykładom ok. 62 m2. Wyposażenie: piłki, maty, paski i klocki do jogi, bolstery, krzesła, taśmy therabnd, rolery, głośnik

Skontaktuj się z nami

e-mail: kontakt@just-flow.pl
telefon: 798-798-950

Just Flow Sp. z o.o.
ul. Krakowska 141-155
50-428 Wrocław

Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej KRS nr 972712
NIP: 8992926057
REGON 522084458
Kapitał Zakładowy 60 000 PLN

Sprawdź jak do nas dojechać

Studio

O nas

Zespół

Cennik

Wynajem

Regulamin

Oferta

Strefa ruchu

Strefa Relaksu

Strefa zdrowia

Strefa dojrzała

Strefa kids

Grafik

Zajęcia grupowe

Fizjoterapia

Warsztaty/Wyjazdy

Kontakt

Just Flow Sp. z o.o.,
ul. Krakowska 141-155
50-428 Wrocław

tel. 798 798 950