„Bądź zmianą, którą pragniesz widzieć w świecie”

Mahatma Ghandi

Poznaj nasz zespół

trzy żywioły

Cennik zajęć

już od 10 zł

Zajęcia

Just Flow to zintegrowany zespół osób stawiających sobie za cel profesjonalne podejście do każdego, kto czuje potrzebę ruchu oraz rozwoju ciała i umysłu. Tworzą go ludzie , dla których szeroko rozumiane zdrowie to podstawa działania. W Naszej wizji zawiera się utrzymanie pięknego ciała, przeciwdziałanie dolegliwościom bólowym, polepszenie jakości życia oraz poprawa nastroju.

Just Flow to holistyczne, indywidualne i profesjonalne podejście do każdego naszego klienta. Pragniemy stanowić nie tylko doraźną pomoc ale również pomóc Ci w budowaniu nowych, zdrowych nawyków i zmianie stylu życia.

Strefa ruchu
Strefa relaksu
Strefa zdrowia
Strefa dojrzała
Strefa kids

O nas

Znacie to uczucie , kiedy nieustannie zastanawiacie się… Jakby to było spełnić swoje marzenia… kiedy myśli nie dają Wam spokoju i co chwilę podsuwają kolejne sposoby, ścieżki i możliwości realizacji Waszych pragnień?

Pewnie nie raz zdarzyło Wam się również wypowiedzieć swoje marzenia na głos w gronie bliskich znajomych lub przyjaciół….

Z całą pewnością kiedyś, ktoś, gdzieś, słuchając Was powiedział, że czuje podobnie, że również chciałby tego samego co Ty, że ma już nawet swoją wizję i widzi to samo oczyma wyobraźni…

Może nawet była to więcej niż jedna osoba… 🙂

Takie doświadczenia mogą poczekać w Twojej głowie w zakładce: pomyśle o tym później lub… zakiełkować tak intensywnie, że nie dadzą Ci już spokoju. Będą wracać, zmieniać się w ciąg dziwnych przypadków, spotkań i zdarzeń, które po czasie uświadomią Wam, że… nie ma na co czekać , że oto właśnie nadszedł Twój czas . Wystarczy podjąć ryzyko, zostawić niepokoje, lęki, brak wiary w siebie i uświadomić sobie, że macie w sobie odwagę i determinację które sprawią, że Wasze marzenie zacznie zmieniać się w Waszą rzeczywistość…

To nasza historia, nasz punkt wyjścia do stworzenia własnej przestrzeni… Gosia, Marta i Żanna…Tworzymy trójkąt 🙂 Ponoć trójkąty się nie sprawdzają… mówią, że są trudne, wymagające i bolesne… a 3 kobiety… no dajcie już ludzie spokój… to już chyba lekka przesada 🙂

Razem stworzyłyśmy wizję, misję i biznes plan. Wsadziłyśmy nasze wyobrażenia marzenia i plany w tabelki w exelu, zamieniłyśmy na spotkania, negocjacje, wizyty w sklepach budowlanych , nadzory remontów (!) i kursy doszkalające. Realizujemy z pasją, radością, zaangażowaniem nasz plan. Mamy po drodze chwile smutku, frustracji i braku sił ale idziemy do przodu abyś mogła/mógł do nas dołączyć, zatrzymać się , odetchnąć, znaleźć balans, nabrać sił i ruszyć dalej…

Rozpocząć swoją małą zmianę stylu życia, która pozwoli Ci odnaleźć radość i satysfakcję pośród codziennych obowiązków i wyzwań…

Jesteśmy wdzięczne za to, że jesteś z nami

Marta, Gosia i Żanna

Ogień

Małgorzata

Konia z rzędem temu kto zdoła ją powstrzymać…  zniechęcić lub odwieść od jakiegokolwiek pomysłu. Pełna energii, żywiołowa, zawsze przygotowana i gotowa osiągnąć swój cel, tytan pracy. Ciepła i pomocna optymistka. Nasz mózg operacyjny i kobieta do zadań specjalnych. Pani Prezes 🙂 Uporządkowana i skrupulatna, dlatego zarządza, organizuje i negocjuje. Pilnuje całego świata umów, papierów i spina całość. Zafascynowana tematyką zdrowego stylu życiu, coachingu i jogi.

„Dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych, ani problemów, są wyzwania do pokonania i marzenia, które warto spełniać. Kocham podróże i nie zawaham się również w niejedną Was zabrać”

Ziemia

Żanna

Twardo stąpająca po ziemi, konkretna a przy tym niezwykle lojalna i dobra. Mistrzyni sprowadzania nas na ziemię :), strażniczka budżetu i mózg operacyjny strefy zdrowia. Zawsze gotowa do działania , wiecznie w biegu. Specjalistka fizjoterapii stawiająca na ciągły rozwój i samodoskonalenie. Nauczycielka akademicka łącząca teorię z praktyką, autorka podręczników i artykułów naukowych. Pasjonatka aktywności fizycznej i dobrej zabawy 🙂 Prywatnie kobieta od zadań specjalnych, z poczuciem humoru i wrodzoną empatią, mama dwójki chłopców.

„Dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych, ani problemów, są wyzwania do pokonania i marzenia, które warto spełniać. Kocham podróże i nie zawaham się również w niejedną Was zabrać”

Woda

Marta

Żywiołowa i wiecznie poszukująca swojej drogi 🙂 Wizjonerka z misją odnalezienia balansu w każdej dziedzinie życia. W życiu kieruje się intuicją. Jako wnikliwa obserwatorka rzeczywistości odpowiedzialna jest za kontakt z Wami oraz sprawy związane z marketingiem. Fizjoterapeutka, nauczycielka akademicka łącząca rehabilitację pulmonologiczną z elementami, jogi, medytacji oraz relaksacji. Marzy jej się stworzenie w przestrzeni Just Flow miejsca w którym znajdziemy czas aby się zatrzymać, wziąć oczyszczający oddech i przyjrzeć się sobie z boku… z czułością….

„Dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych, ani problemów, są wyzwania do pokonania i marzenia, które warto spełniać. Kocham podróże i nie zawaham się również w niejedną Was zabrać”

Powietrze

Zuza

Dziewczyna pełna energii i pasji do działania. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu na kierunku Fizjoterapia i Zdrowie Publiczne.

„Dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych, ani problemów, są wyzwania do pokonania i marzenia, które warto spełniać. Kocham podróże i nie zawaham się również w niejedną Was zabrać”

Cennik

Zajęcia grupowe (joga,zdrowy kręgosłup,medytacje,relaksacje)

10 zł

pierwsze wejście na zajęcia grupowe

35 zł

wejście jednorazowe

-20%

zniżka dla seniora/studenta

120 zł

karnet 4 wejścia*

160 zł

karnet 6 wejść*

190 zł

karnet 8 wejść*

250 zł

karnet OPEN*

* Karnet ważny przez 30 dni od daty zakupu.

Wynajem przestrzeni

Poszukujesz gabinetu do masażu, terapii manualnej, psychoterapii lub treningu funkcjonalnego? Gorąco zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

W zależności od Twoich potrzeb zapewniamy 2 gabinety oraz jedną salę do ćwiczeń grupowych wraz z niezbędnym wyposażeniem

Sprawdź szczegóły:

  • Gabinet mały (masaż, terapia manualna) ok 13 m2. Wyposażenie: stół do masażu, biurko wraz z krzesłami
  • Gabinet duży (terapia manualna, trening funkcjonalny, kameralne zajęcia jogi lub medytacji) ok.24 m2. Wyposażenie: stół do masażu, drabinka treningowa, maty do ćwiczeń , taśmy theraband, kostki, paski do jogi, bolstery, koce,krzesła, piłki, rolery
  • Duża sala dedykowana ćwiczeniom grupowym, warsztatom, szkoleniom, wykładom ok. 62 m2. Wyposażenie: piłki, maty, paski i klocki do jogi, bolstery, krzesła, taśmy therabnd, rolery, głośnik

Studio

O nas

Zespół

Cennik

Wynajem

Regulamin

Oferta

Strefa ruchu

Strefa Relaksu

Strefa zdrowia

Strefa dojrzała

Strefa kids

Grafik

Zajęcia grupowe

Fizjoterapia

Warsztaty/Wyjazdy

Kontakt

Just Flow Sp. z o.o.,
ul. Krakowska 141-155
50-428 Wrocław

tel. 605 11 11 11 

Skontaktuj się z nami